Skocz do zawartości

Dpkg I Fedora Core 2


Ar'T

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagnalem sobie CorelPhotopanit9 for Linux i.... nie moge go zainstalowac. Instalator szuka wszedzie dpkg i bez niego nie chce sie zainstalowac. Nie wiecie moze czy da rade doinstalowac do FedoryC2 tego manadzera pakietow ?

 

PZDRWM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm szkoada. To dla mnie w sumie jedyna alternatywa zamaist Photoshopa, bo Gimp raczej "troszeczke odbiega" od nich  :P .(...)

PZDRWM

"Nie bluznij człowieku" :angry:

 

B)

 

pozdr

 

PS. A tak na marginesie - to nie musisz szukać alternatywy dla Photoshopa :P > luknij tu <

 

choć nie wiem czego Ci brakuję w Gimpie? .... umiejętności? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie rozmawiasz marcYr? Nie wiem czemu mnie obrazasz i moje umiejetnosci. Czego mi brakuje ? Brakuje mi profili (profili kolorow, jezeli wiesz co to (_wogole_ → w ogóle) ORT i do czego sluza ...watpie), ktorych nigdzie nie moge ustawic. Brakuje mi trybu CMYK. I (_wogole_ → w ogóle) ORT nie mialem zamiaru sie o tym programie zle mowic, ale ty mnie do tego zmuszasz drogi kolego marcYr, zapewne jestes grafikiem lepszym odemnie i zaraz mi odpowiesz jak wszystko poustawiac.

Czekam z niecierpliwoscia. ... Boze on porownuje Gimpa do Photopainta i PS hahahahahah.

 

PZDRWM

 

P.S. LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie rozmawiasz marcYr? Nie wiem czemu mnie obrazasz i moje umiejetnosci. Czego mi brakuje ? Brakuje mi profili (profili kolorow, jezeli wiesz co to (_wogole_ → w ogóle) ORT i do czego sluza ...watpie), ktorych nigdzie nie moge ustawic. Brakuje mi trybu CMYK. I (_wogole_ → w ogóle) ORT nie mialem zamiaru sie o tym programie zle mowic, ale ty mnie do tego zmuszasz drogi kolego marcYr, zapewne jestes grafikiem lepszym odemnie i zaraz mi odpowiesz jak wszystko poustawiac.

Czekam z niecierpliwoscia. ... Boze on porownuje Gimpa do Photopainta i PS hahahahahah.

 

PZDRWM

 

P.S. LOL

Korci mnie, żeby Ci coś rzec, ale szkoda zdrowia Jerzego ;) ... Więc powiem Ci tylko tyle, że:

 

# nie masz poczucia humoru,

# nie jesteś zbyt lotny skoro nie zrozumiałeś charakteru mojego postu, (jak Ci piana opadnie to przeczytaj go jeszcze raz – albo i nie, już mnie to nie obchodzi ;))

# Twoje umiejętności graficzne mnie nie obchodzą i nie będę wnikał, lecz twój styl pisanie daje mi jednak dużo do myślenia :)

# polemika z Tobą mnie nie interesuję (nie lubię wina ;) )

 

..............

Albo miałeś bardzo zły dzień, więc to co napisałem powyżej może mijać się z prawdą ... :)

 

PS fajny avatar ...

 

pozdrawiam na pożegnanie

 

 

PS 2 Jerzy, nie będę już uczestniczył w tym poście – obiecuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yr'ze, photoshopa wine'owałeś czy znalazłeś jakiś emulator podmieniający API?

Miałem w tym poście już nie pisać :ph34r: ale dla Ciebie _PaT z przyjemnością zrobię wyjątek :D

 

A więc nie wysiliłem się w ogólę ;) użyłem po prostu CrossOver Office 3.0 ...

tak na marginesie - rewelacja, jak kiedyś będziesz potrzebował podobnego narzędzia - polecam (jedyna wada - narzędzie komercyjne :| )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blah blah blah  ...

 

# nie masz poczucia humoru,

# nie jesteś zbyt lotny skoro nie zrozumiałeś charakteru mojego postu, (jak Ci piana opadnie to przeczytaj go jeszcze raz – albo i nie, już mnie to nie obchodzi )

# Twoje umiejętności graficzne mnie nie obchodzą i nie będę wnikał, lecz twój styl pisanie daje mi jednak dużo do myślenia

# polemika z Tobą mnie nie interesuję (nie lubię wina  )

 

Znowu mnie obraziles. Zastanawia mnie jedno, po co ty (_wogole_ → w ogóle) ORT wtracales sie w ten post? Piotr82 udzielil mi odpowiedzi ja na nia zareagowalem i tyle. Ale nie, musial sie zjawic jakis ...., ktory podbije sobie liczbe postow wypowiedzia NIC nie wnoszaca. Trolu duzo takich postow piszesz w ktorych opierdzielasz innych ?

 

PS 2 Jerzy, nie będę już uczestniczył w tym poście – obiecuję

 

Kto Cie o to prosil ?

 

PZDRWM

 

P.S. Jestes bezczelny i arogandzki, nie wiem czemu Ci na to moderatorzy pozwalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...