Skocz do zawartości

Americas Army


enter1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gra może ktoś z forumowiczów w Americas Army Special Forces - wersję pod linuksa (pod FC4)? Proszę podzielcie się uwagami na temat tej wersji gry, czy mieliście jakieś problemy z instalacją, z jakiego serwera najlepiej ją pobrać, jak się gra, jak program się prezentuje, z jakimi serwerami najlepiej się łączyć, na co zwrócić uwagę, czy są jakieś większe problemy itp.różności. Z góry dzięki za wszelkie komentarze. Moja konfiguracja barton 3000, płyta nf2, pamięć 750 MB, sblive, radeon 9800pro, system FC4, kernel 2.6.12-1.1398, KDE 3.4, internet przez net24 (128k). Ja właśnie sciągam wersję 2.3 z tego ftp idzie równo, ale niezbyt szybko, bo po ok 5k na sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu jezeli tylko bedziesz mial skonfigurowana karte graf., dzwiekowa. To raczej nie powinienes miec problemow z gra. Nie jest stworzona przez grupke zapalencow tylko profesjonalny team i raczej byla przez dlugi czas testowana w Linuksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

no to jest najciekawsze ze mam te biblioteki  i nic .. tam jest cos z "permission denied" jak by nie mial uprawnien  do kozystania z tych bibliotek... dziwna sprawa

 

Spróbuj doinstalować sobie yumem SDL_mixer i SDL_net moze to coś da.

 

Sprawdź wersję SDL bo może nie pasuje np. jest 1.2 a wymagany jest 1.1. Jeśli tak to przejdź do /usr/lib i i wykonaj z root

 

ln -s libSDL-1.2.so.0 libSDL-1.1.so.0

 

Po utworzeniu linka wydaj polecenie

 

ldconfig

 

jako root. Wtedy uruchom grę.

 

Może to coś da.

 

A jeśli nie, to możesz doinstalować (nie mylić z przeinstalować) SDL 1.1 do jakiegoś innego katalogu i dopisać jego ścieżkę do /etc/ld.so.conf. W ten sposób będziesz mógł mieć na dysku dwie wersje biblioteki SDL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Problem chyba rozwiazalem.

Wpisz w konsoli

setenforce 0

To wylaczy na chwile SELINUX. Mi to blokowalem gry i wyrzucalo komunikat o bledzie libSDL.

Jak zadziala to wylacz go trwale:

 

Wpisz w konsoli:

SELINUX=disabled

 

Jersli bedziesz chcial wlaczyc to wpisz:

SELINUX=enforcing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...