Skocz do zawartości

Mozilla + Język Polski


jan_ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zainstalowałem sobie Fedore 2. Niestety mozilla jest w języku angielskim. Postanowiłem więc doinstalować język polski. Po zciągnięci pliku .xpi pojawia się błąd 202 (oznaczający złą wersje) a posiadam Mozille 1.6 i do takiej zciagam pliki. Co mam teraz zrobic? Jak zainstalować język polski ?

pozdrawiam

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zainstalowałem sobie Fedore 2. Niestety mozilla jest w języku angielskim. Postanowiłem więc doinstalować język polski. Po zciągnięci pliku .xpi pojawia się błąd 202 (oznaczający złą wersje) a posiadam Mozille 1.6 i do takiej zciagam pliki. Co mam teraz zrobic? Jak zainstalować język polski ?

pozdrawiam

Janusz

Zerknij na http://mozillapl.org/. Aktualnie stabliną najnowszą wersją jest 1.6. Na pewno nie będzie problemów z językiem polskim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sie zalogowac na "roota" i z tego kata sciagac :lammer: (a najlepiej od razu instalawoac) pakiet jezyka polskiego.

A robi sie to tak: w menu edycja->preferencje->wyglad->jezyk i tresc .... i tam pobierz wiecej.

Po jakims czasi otworzy ci sie strona mozilli i tam najpierw wyszukujesz jaka masz przegladarke (chodzi o wersje). Czyli np. Mozilla 1.6. a pozniej po prostu instalujesz jaki chcesz jezyk.

 

Ja tak zrobilem i wszystko poszlo bez problemow :D

 

Pozdrawiam

 

piotro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...