Skocz do zawartości

Gunbound World Champion


cieglo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Interesuje mnie gra Gunbound World Champion (www.gunbound.net).Do tej pory zagrywałem się w nią na windzie,a od kiedy zainteresowałem się Linuksem szukam informacji na temat uruchomienia wyżej wymienionej na tej platformie.Od powodzenia misji uzależniam całkowitą przesiadkę na Linuksa, więc jest to dla mnie bardzo istotne.

Niestety Sieć nie jest precyzyjna, bądź podaje rozbieżne fakty co do prób uruchomienia Gunbounda.Stąd pytanie na tym forum.Każdego kto miał przejścia z tandemem Gunbound+Linux proszę o przedstawienie sposobu uruchuchomienia gry.Pracuję (i usiłuję się czasami pobawić wink.gif ) na dystrybucji Fedora Core 4.

 

Proszę o wysoką szczegółowość porad i wyrozumiałość.Jestem zupełnie zielony lamo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wow!

 

Świetna wiadomość - szczególnie po tym co wyczytałem na innych forach.Generalnie nikt nie dawał specjalnej nadziei na uruchomienia Gunbounda pod linuksem.A tutaj proszę - człowiek, któremu się to udało.

 

Czy mógłbyś zatem zarysować mi w jaki sposób udała Ci się ta sztuka?Wciąż jestem zielony i każdy szczegół jest dla mnie w zasadzie istotny...

Czy gra chodzi w pełni sprawnie?Czy istnieją funkcje, które nie działają tak jak powinny działać?Słyszałem o wątpliwościach dotyczących np. avatar shopu itp...

Pisz cokolwiek sobie przypomnisz - to istotne dla mnie.

 

A tak pół - offtopowo: jakiej rangi się dochowałeś w samej grze?Ile GP masz w tym momencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...