Skocz do zawartości

Wine - Instalacja Sterowników


grs_84pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ok mam taki problemik.

Mam, dostalem w spadku, zajefajny pilot PC, z myszką, kupa przycisków itp.

Problem polega na instalacji sterowników. Jedyne dostepne w necie (i chyba (_wogóle_ → w ogóle) ORT) to sterowniki do windy 95/98.

Pomyślałem sobie ze odpale to przez wine. I tak zrobiłem smile.gif

Aplikacja do obsługi pilota włacza sie, idzie do tray'a, lecz nie ładuje sterownika do obsługi pilota. przede wszytkim dlatego ze ten sterownik nie jest zainstalowany w wine.

Nie wiem jak dokonać instalacji użądzenia w wine. W Windzie było łatwo, wchodziło sie w panel sterowania, Dodaj sprzet, wskazywało sie sciazke i siup. A jak to wygląda od strony wine ?

Mam wszytkie instalatory (.INF) i dll-e ale nie wiem czy to trzeba gdzieś skopiować czy cuś????

 

Ps. probowałem używać lirca ale poległem.... miałem z czymś problem... pisalem na forum... sad.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]Nie wiem jak dokonać instalacji użądzenia w wine. W Windzie było łatwo, wchodziło sie w panel sterowania, Dodaj sprzet, wskazywało sie sciazke i siup. A jak to wygląda od strony wine  ? 

Mam wszytkie  instalatory (.INF) i dll-e ale nie wiem czy to trzeba gdzieś skopiować czy cuś????

hmm, nie chcialbym byc zlym prorokiem, ale to Ci IMO nie wyjdzie sad.gif wine, jak ja to rozumiem, jest srodowiskiem programowym, ktore swiadczy uslugi win32 dla wywolywanych aplikacji.. nie sadze zeby dalo sie modyfikowac sprzet, jaki jest emulowany (winE wink.gif ).... jedyna szansa odpalenia moze byc na emulatorach "sprzetowych" PC, ale to juz inna bajka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...