Skocz do zawartości

Muine


lszk

Rekomendowane odpowiedzi

Kliknąłem na Plik->Import folder. Wskazałem jakiś tam folder z albumami i muine po przeczesaniu go (podfoldery jak zauważylem też) dodał niektóre do tej listy->Album list. Jednak nie dodał wszystkich albumów, może to jest właśnie związane z tym plikiem m3u, gdyż nie w każdym archiwum go mam. Do tego wszystkiego niektóre albumy dodał w kilku egzemplarzach i właśnie chciałbym się ich pozbyć, jednak nie wiem jak :unsure: Może reinstall by coś pomógł, ale przecież musi być jakiś inny sposób na to :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem (_wogule_ → w ogóle) ORT z odtwarzaczami.

Najbardziej podoba mi sie muine ,ale nie chce ladować mi plyt wszytskich , tylko pare i nie wiem co z tym zrobić. No to jak nie muine to rhythmbox ale przestał mi działać . Jak go odpale z konsoli to :

** (rhythmbox:6681): CRITICAL **: how to remove plugins?
(rhythmbox:6681): GStreamer-WARNING **: could not load valid typefind function for feature 'text/plain'
** (rhythmbox:6681): CRITICAL **: how to remove plugins?
(rhythmbox:6681): GStreamer-WARNING **: could not load valid typefind function for feature 'text/uri-list'
** (rhythmbox:6681): CRITICAL **: how to remove plugins?
(rhythmbox:6681): GStreamer-WARNING **: could not load valid typefind function for feature 'audio/x-sid'
** (rhythmbox:6681): CRITICAL **: how to remove plugins?
(rhythmbox:6681): GStreamer-CRITICAL **: Factory for `id3tag' has no type
Naruszenie ochrony pamięci

Jakoś przestał działać jak muine zainstalowałem ,albo tak mi sie tylko wydaje , działaja wam obydwa na raz bo przed zainstalowaniem muinem nigdy mi sie cos takiego nie zdarzyło.

No i xmms mi został ,ale go nie lubie .

 

Odpowiedż na twój problem :

http://muine.gooeylinux.org/faq.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...