Skocz do zawartości

Modyfikacje Instalatora Fedory


doominic

Rekomendowane odpowiedzi

Co zostanie zainstalowane możemy wybierać na początku gdy wybieramy opcje serwer, desktop itp. Każdemu normalnemu człowiekowi to wystarcza, tyle że ja jestem nie normalny i przez długi czas uzywałem RadHat 7.0 później troche Auroxa i Madrive 2006.

Chodzi mi o to aby tak zmodyfikować instaltor Fedory by nie były instalowane jakieś dziwne pakiety np. OpenOffice Base (nie wiem czemu jak odznacze to przy instalacji to i tak sie zainstaluje a może to tylko u mnie ??) Rozumie że po instalacji moge wyzucić to co mi jest nie potrzebne ale tak sie składa że mój dysk twardy jest dość stary i nie jest z gumy.

 

Więc jak zmodyfikować fedore (oczywiście pliki w obrazie płyty) aby instalował się mój własny zestaw programów)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze ci podpowiem ale jak cos zle to niech mnie poprawia... biggrin.gif jakby ci sie udalo skrecic drugi dysk to tam powrzucac pakiety ktore chcesz plytka bootujaca i jedziesz z dysku instalke biggrin.gif ale wpierw trzeba miec dysk... moze ktos ci uzyczy smile.gif w kazdym badz razie ja kiedys tak stawialem suselka 9.1pro smile.gif

 

powodzenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...