Skocz do zawartości

Nagrywanie Dźwięku W Kde


gawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z programem KRec w środowisku KDE. Otóż podłączam mój dyktafon do wejścia zarówno na mikrofon jak i line-in....... w głośnikach go słyszę włączam w programie recording i niestety ale nie nagrywa........ Nie kumam tego.... Próbowałem szukać przez google ale niczego się nie dowiedziałem. Mam kartę dźwiękową SB Live 5.1.... Może ma ktoś polecić jakiś prosty programik do nagrywania plików w *.wavie ???? Bardzo proszę o odpowiedź bo ściągałem wiele rzeczy ale niestety wszędzie mam jakieś dziwne problemy z instalacją.... Miałem zrobić coś dziś z dyktafonu ...... a straciłem kupę czasu na szukanie i dalej jestem w tym samym miejscu. Poprzednio miałem Auroxa i używałem środowiska GNome i zawarty w tamtym systemie\srodowisku programik działał bez zarzutu.........

 

Ściągłem z internetu nawet programik Krecord ale podczas ./configure wyskakuje mi na samym dole, że jest problem z Qt..........., że nie mam wersji >= 1.42 czy coś takiego...... dziwne nie kumam................ Proszę o pomoc. Z góry dziękuje

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...