Skocz do zawartości

Polskie Litery W Fedorze - Nie Ma :(


faloxxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej

Zainstalowalem fedore ale kiedy instaltor podczas instalacji pytal o ustawienia regionalne i ustawienia klawiatury to dalem ustawienia regionu Polska natomiast ustawienia klawiatury US angielski. Sugerowalem sie tym iz w windowsie najlepszy uklad to polski programisty no i teraz nie wiem jak zrobic zeby miec polskie litery. Nie mam ochoty instalowac calego systemu na nowo bo trwa to koszmarnie dlogo a pozatym zrobilem mu juz yum update, wiec szkoda byloby tracic to wszystko teraz.

Pomocy czy jest jakis sposob aby zainstalowac polskie litery ?????

 

A drogi problem to taki iz ten komputer nie ma karty dzwiekowej, i za kazdym razem gdy go uruchamiam dostaje komunikat ze nie mozna odtworzyc dzwieku itp. Czy da sie jakos usunac ten komunikat ?? Tak zeby system wiedzial ze nie ma karty dzwiekowej ani dzwieku i zeby nie powiadamial za kazdym razem gdy cos chce wydac jakis dzwiek.

Wywala taki komunikat :

Nie odnaleziono elementow lub urzadzen kontrolujacych glosnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. miałem ten sam problem, bo też nie miałem polskich znaków, ale to na tyle proste, że sobie poradziłem sam i też powinieneś, ale cóż. więc wejdź do centrum sterowania/regionalne i dostępność/układ klawiatury i tutaj teraz z listy dostępnych układów dodaj polski układ, a z aktywnych wywal pozostałe, żeby się nie zmieniały przez przypadek czy coś, co ma nieraz miejsce w windowsie, nei wiem jak tutaj;] no i już powinienieś mieć problem z głowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...