Skocz do zawartości

Firefox


Ponury

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki

Instalowałem po pierwszym rozruchu kiedy jeszcze sterowniki dogrywam. A wywaliło mi go do /usr, instalowałem z gotowego rpm-a.

Kamil

PS: tak samo instalowałem Kadu i działa.

PS2: odinstalowałem i przeprowadziłem instalację z katalogu usera, ale nic nie dało, nadal tylko root może go odpalać i teraz jak chcę z niego korzystać jako user, to przez kernela jako root go uruchamiam. Paczka 'firefox-0.8-3.1.fc2.dag.i386.rpm' jak widać jest przeznaczona pod fedore.

PS3: nie wiem jak u was, ale ja jako normalny user nie mogę nic zainstalować, całą procedurę przeprowadzam jako SU (wyskakuje że plików nie może tworzyć, albo jest brak dostępu do innych).

PS4: Zmiana przynależności plików i uprawnień nic nie dała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fedora.us/wiki/FedoraSources

http://rpm.livna.org

tam jest opis jak podmienic opowiednie pliki do apta yuma i up2date'a

na repozytorium fedora.us i rpm.livna.org jest mnostwo dodatkowych pakietow ktorych nie ma repozytoriach fedory dodatkowo transfer z tych serwerow jest jakies 5 razy szybszy niz z serwerow fedory

bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Instalowałem po pierwszym rozruchu kiedy jeszcze sterowniki dogrywam. A wywaliło mi go do /usr, instalowałem z gotowego rpm-a.

Kamil

PS: tak samo instalowałem Kadu i działa.

PS2: odinstalowałem i przeprowadziłem instalację z katalogu usera, ale nic nie dało, nadal tylko root może go odpalać i teraz jak chcę z niego korzystać jako user, to przez kernela jako root go uruchamiam.  Paczka 'firefox-0.8-3.1.fc2.dag.i386.rpm' jak widać jest przeznaczona pod fedore.

PS3: nie wiem jak u was, ale ja jako normalny user nie mogę nic zainstalować, całą procedurę przeprowadzam jako SU (wyskakuje że plików nie może tworzyć, albo jest brak dostępu do innych).

PS4: Zmiana przynależności plików i uprawnień nic nie dała

Nie, mi nie chodziło o RPM ... tak jakoś wydawało mi się że mowimy o tych Firefox 0.9.1 :D

 

Ściągnij - najnowsza wersja :) rozpakujesz w jakimś swoim katalogu, i uruchamiasz instalator ... ( instalujesz również w swoim katalogu :) )

Możesz też ściągnąć polską wersję --> Firefox PL 0.9 którą jedynie rozpakowujesz i nie musisz nawet instalować.

 

W obu przypadkach musisz jedynie zainstalować pluginy ...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ściągne to zobaczę jak to zadziała, i przy okazji za thunderbirda bo widzę że on chyba nie ma takich udziwnień jak evolution czy jeszcze parę innych programów pocztowych. A co do polskiej wersji to menu jest tak intuicyjne że angielska wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...