Skocz do zawartości

Czy Będzie Działać?


rudyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie związane ze sprzętem. Mainowicie chciałbym się dowiedzieć czy na Fedora Core 4 będą sterowniki od D-Link DWL-520+ i czy trzeba będzie instalować acx100? Proszę o przeniesienie tematu bo pomyliłem sie i nie tu gdzie trzeba kopsnełem temacik sora za zamieszanie huh.gif

Użyj wyszukiwarki.

Podpowiem, że jak wpiszesz DWL-520 to odnajdziesz mnóstwo topiców które wyjaśnią Twoje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie związane ze sprzętem. Mainowicie chciałbym się dowiedzieć czy na Fedora Core 4 będą sterowniki od D-Link DWL-520+ i czy trzeba będzie instalować acx100? Proszę o przeniesienie tematu  bo pomyliłem sie i nie tu gdzie trzeba kopsnełem temacik sora za zamieszanie huh.gif

Użyj wyszukiwarki.

Podpowiem, że jak wpiszesz DWL-520 to odnajdziesz mnóstwo topiców które wyjaśnią Twoje wątpliwości.

Dziękij za fatygę.Wiem że bez plusa trzeba pisać wyszukiwarka np. Google potraktuje to jako cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękij za fatygę.Wiem że bez plusa trzeba pisać wyszukiwarka np. Google potraktuje to jako cos innego

No problem, na przyszłość zapoznaj się z regulaminem forum i korzystaj z wyszukiwarki.

O tym "+" nie wiedziałem, pamiętałem tylko że temat się już przewijał przez forum kilkakrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...