Skocz do zawartości

Dysk I Karta Graficzna


jeeqs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie .... właśne chciałem zamontować sobię dysk z windowsem NTFS więc wpisuje

 

mkdir windows

mount /dev/hda1 /mnt/windows

 

i wyskakuje

 

mount: unknown filesystem type 'ntfs'

 

i (_niewiem_ → nie wiem) ORT co jest robie to o ngodziny i ciągle to samo sad.gif.

Mam jeszcze inny problem, chciałbym zainstalować i skonfigurowac kartę graficzną Ati Radeon X550 ... probowałem juz wiele istrukcji ale za każdym razem kończylo się jakimś errorem ... jakby ktoś móglby mi pomoc i napisac co pokolei ściągnac ze strony www.ati.com i jak zainstalowac pokolei sterowniki.

 

Z góry dziękuje za pomoc wszystkim zainteresowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATI

czytaj FAQ!!!!

Nie do końca. to i poszukaj na forum (radeon wpisz, ati za krótkie), szukaj głównie postów perla. Pamiętam, że z PCI-E są jakieś problemy, a Twoja karta chyba posiada takie złącze.

 

NTFS

czytaj faq!!!! www.faq.fedora.pl rodzial ntfs i yum + repozytoria yuma (doinstaluj livna)

Ponownie się z Tobą nie zgodzę: http://faq.fedora.pl lub na stronie głównej poszukaj.

Edytowane przez Zuk87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NTFS

czytaj faq!!!! www.faq.fedora.pl rodzial ntfs i yum + repozytoria yuma (doinstaluj livna)

Ponownie się z Tobą nie zgodzę: http://faq.fedora.pl lub na stronie głównej poszukaj.

jak sie nie zgodzisz jak pisze o tym samym adresie? chyba sie skapnie jakby co ze www wyciac... w koncu userzy linuksa powinni umiec myslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie zgodzisz jak pisze o tym samym adresie? chyba sie skapnie jakby co ze www wyciac... w koncu userzy linuksa powinni umiec myslec...

Właśnie to www robi ogromną różnicę. Początkujący userzy mają trochę inne myślenie niż "eksperci". Jeśli jemu się strona nie otworzy to będzie pisał kolejne posty, że znowu coś nie działa. Nie każdy wykazuje się odrobiną kreatywności, jeśli mu coś nie działa od razu to olewa sprawę.

Jeśli podajesz linka do strony to staraj się to robić dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...