Skocz do zawartości

Pendrive Fc5 Test 3


wizkid

Rekomendowane odpowiedzi

Problem (tzn. w sumie nie problem, sprawa kosmetyczna) wygląda tak (było to juz opisane na forum ale dla starszej FC): bodajże raz udało sie fedorce wykryć pendrive automatycznie, i również tylko raz udało sie jej wykryć automatycznie mój aparat cyfrowy (tzn podpinam i ikonka pojawia sie na pulpicie i jazda).

 

oczywiście nie ma problemu z zamontowaniem tych napędów ręcznie, tak samo z dopisaniem do fstab, ale skoro już coś takiego u mnie raz zadziałało, to czemu nie może działać cały czas smile.gif

 

wiem, że może to być jakis bug w test 3 ale tak na wszelki wypadek chcialem zapytać, czy ta przypadłość jest jeszcze spotykana w FC 4 (pod gnome, bo doczytałem też ze KDE nie miał takowego problemu)

 

z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inne doświadczenia z moim MuVo TX na FC4 test3, ale to samo było na FC4. Czy to w Gnome, czy w KDE, urządzenie zawsze się montuje automatycznie, natomiast w KDE nie zawsze pojawia się ikonka na pulpicie (nie wyskakuje okienko). Nie pojawia się, gdy wolumin ma ustawioną etykietę (label), jakąkolwiek.

Gdy przy formatowaniu nie ustawiłem etykiety, ikonka zaczęła się pojawiać.. To samo z aparatem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...