Skocz do zawartości

Instalacja Sterowników Nvidia


Dami24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy może ktoś opisać krok po kroku instalację sterowników nvidia,sciągłem sobie ale nie wiem co dalej,kartę mi wykryło a monitora nie posiadam LG F700P i nie wiem jaki wpisać przy ustawieniach bo tam takiego modelu nie ma.Jestem poczatkujący i proszę o opis w sprawie nvidia bo co czytam na forum kawałek po kawałku to powstaje mętlik a nie znalazłem takiego lamerskiego opisu smile.gif dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandriva (_napewno_ → na pewno) ORT spasi bo jest bardziej po windę wzięta smile.gif z tych opisów co robię to wyawli albo brak takiego pliku lub inny błąd a chętnych brak na wytłumaczenie krok po kroku co i jak,przecież praktyka lepsza od teori smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co Ci pasi w mandrivie, u mnie byly caly czas z bibliotekami, a z braku netu wolalem kupic FC4 z chipa speciala smile.gif

---

nie wiem co trudnego w FAQ o instalacji sterownikow....

poza tym xorg.conf ma prosta strukture....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandriva ma za dużo "ulatwień" ktore nie działają.

Lepiej zrobić coś samemu. Zreszta jak w przyslowiu... "Chcesz mieć zrobione coś dobrze?? Zrób to sam ! "

Dami24 proponuje ci zostać przy FC4.

yum jest 10x łatrwiejszy i bardzej wszechstronny niż urpmi, poza tym wszytko czego potzrzebujesz do dzialania na fedorze masz na forum. Trzeba to tylko przeczytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...