Skocz do zawartości

Plytki Ze Sterownikami - Tylko Do Win?


knapik

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki pomysł biggrin.gifD Masz 0,0001 % szans że będzie dzialało bo nie jestem pewny biggrin.gif Sterowniki pod Windows to po Windows, inne katalogi, formaty plików. NIe ma szans, zresztą są sterowniki chociażby do kart graficznych dedykowane pod Linuksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz win xp i plytki ze sterownikami do kompa. jak zmienie stystem na fedore to bedą one nieprzydatne? a co jakby je uruchomic pod wine?

Dobrze myślisz , ale nazwy się coś odkrzaczywszy nie wine tylko ndiswrapper`a

chociażby nikt tego nie poleca , ale z musu jak nic nie ma to się stosuje . Mam nadzieję że znowu się nie przejęzyczyłeś program-sterowniki .

Bo wine jest do uruchamiania programów napisanych dla Windows

 

narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz win xp i plytki ze sterownikami do kompa. jak zmienie stystem na fedore to bedą one nieprzydatne? a co jakby je uruchomic pod wine?

Dobrze myślisz , ale nazwy się coś odkrzaczywszy nie wine tylko ndiswrapper`a

chociażby nikt tego nie poleca , ale z musu jak nic nie ma to się stosuje . Mam nadzieję że znowu się nie przejęzyczyłeś program-sterowniki .

Bo wine jest do uruchamiania programów napisanych dla Windows

 

narka

Tłumacza! ph34r.gif

 

Jeżleli chodzi o WINE i stery, to WINE FAQ wspomina o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacza! ph34r.gif

Chyba chodziło o uruchamianie setrowników z win na linuksie... IMO to mija się z celem bo (_linuks_ → Linux) ORT ma swoje sterowniki. Jeśli czegoś nie można znaleźć to pozostaje jedynie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacza!  ph34r.gif

Jeżleli chodzi o WINE i stery, to

przepraszam że podejmę dyskusję wink.gif

ale mam pytanie jak Ty się znasz na wszystkim lamo.gif to oznacza że naprawdę nie znasz się do końca na wszystkim, jest takie porzekadło ludowe. ( co jest uniwersalne to jest do .... scared.gif ., tylko rzeczy {sprzęty} z danej dziedziny spełniają całkowicie swoją rolę )

 

A tak za przeproszeniem to TY jak się urodziłeś to pewnie już umiałeś jeździć rowerem, samochodem, obsługiwać Linuksa .... itp

 

warto krytykować co ? biggrin.gif

 

narka

P.S bez obrazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro33

 

Sugerowałem tylko, że mógłbyś czasami wysilić się i poświęcić pare minut na zredagowanie posta, zanim go wyślesz.

jak Ty się znasz na wszystkim

Nie wiem, skąd wyciągnąłeś taki wniosek.

 

Pozdrawiam

 

P.S: Luzz, ja się nie gniewam biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...