Skocz do zawartości

Itvp


andrzej_szary

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie itvp. czy ktoś może ogląda przekazy stamtąd? mam teraz zainstalowaną windę (praca.....:-(), ale pamiętam, że jakieś 3 miechy temu jak miałem jeszcze fedorkę, to strasznie cięło dźwięk, a pow windą zawsze chodziło ok (wiadomo windows media). poprawiło się może coś w tym temacie? Jakich wtyczek do oglądania pod firefoksa używacie w fedorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich wtyczek do oglądania pod firefoksa używacie w fedorze?

Może powiedziałbyś, jakiej Ty używałeś? smile.gif

U mnie mplayer+fx chodzi płynnie - mplayer jest zresztą programem zalecanym przez itvp dla użytkowników linuksa. Sam dźwięk tnie? Czy oglądałeś to na 28-128Kbps i nie widziałeś po prostu, co się dzieje z obrazem? smile.gif Bo, jeżeli cięło jedno i drugie, to po prostu trzeba zwiększyć "minimum downloadu" i powinno być Ok. Jeżeli to tylko dźwięk, to nie wiem - tak, jak mówiłem - u mnie na domyślnej zachowuje się bardzo przyzwoicie. Może pomogłoby mu ustawienie "Audio Output"... unsure.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięku mi nie przycina.

Ze względy na speed i-netu oglądam na 128 kbps.

Pełna instalacja MPlayer'a, a nazwa pakietu/wtyczki to "mplayerplug-in" (a browser plugin that uses mplayer to play videos in your browser -to opis paketu), wersja 3.21-1.1.fc3.rf

 

walwat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...