Skocz do zawartości

Ciekawy Artykuł W Gazecie


kubek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy artykuł pojawił się w gazecie:

 

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,6...70,3229419.html

 

Według Kasperskiego - twórcy antywirusa - wirusy na windę i na linuksa są tak samo możliwe !

A jak Waszym zdaniem ?? Według mnie trochę gość przesadza - może firma kasperskiego robi jakiegoś antywirusa pod linuksa i nie ma sprzedaży wink.gif Albo gość nie za bardzo się zna na architekturze systemów operacyjnych co za dobrze nie świadczy o jego programach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem. Artykuł jest o modzie na berety a ty wypowiadasz się na temat wirusów i Kaspersky's Lab czy jakoś tak.

 

Jeśli chodzi o wirusy na linuksa. Napisać się da, jednak "kultura pracy" jest wysoka w linuksie i to skutecznie ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów. To tak jak stosować kostkę toaletową(linux) i raz w roku użyć Domestosa(antywirus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adios - No rozwaliles mnie czlowieku! Ze smiechu spadlem z fotela (pierwszy raz w tym tygodniu)...

 

"kostka" i "Domestos" - skad Ty to bierzesz?! laugh.gif

 

Zaczalem chichotac juz przy beretach zamiast Kaspersky'ego, ale to porownanie to po prostu mistrzostwo swiata!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adios - No rozwaliles mnie czlowieku! Ze smiechu spadlem z fotela (pierwszy raz w tym tygodniu)...

 

"kostka" i "Domestos" - skad Ty to bierzesz?! laugh.gif

 

Zaczalem chichotac juz przy beretach zamiast Kaspersky'ego, ale to porownanie to po prostu mistrzostwo swiata!

Pozdro

Tak jakoś napisałem. Mam zadatki na poetę. Jak to _PaT mi wielokrotnie za młodu mówił, że zostanę bajkopisarzem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...