Skocz do zawartości

Multimedia Fc5


Other

Rekomendowane odpowiedzi

Dotknęło mnie lekkie zażenowanie ... nowy Gstreamer miał wprowadzić rewolucję w multimediach na rynku Linuksa, miał połączyć KDE i GNOME ... i co ? Dograłem wszystkie paczki do gsttreamera jakie są w extras (do wersji 0.10 oczywiście) i n ie można nawet zwykłego avi odtwarzać w totemie. Nie namawiajcie mnie żebym zainstalował totem-xine gdyż muszę się dowiedzieć, dalczego nei działa zwykły totem z gstreamerem :/ MPlayera tez nei chce bo mi sie nei podoba tongue.gif A koniecznie musze mieć odtwarzanie DVD, DivX, avi, wmv i na dodatek realplayerowskie rozszerzenie ale ściągnę osobny program tongue.gif (pewnie nie ma w extras ani livnie :U)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Other napisano 24.03.2006 - 16:17

Dograłem wszystkie paczki do gsttreamera jakie są w extras (do wersji 0.10 oczywiście)

 

zainstaluj z

http://ayo.freshrpms.net/fedora/linux/5/i3...freshrpms/RPMS/

 

gstreamer-ffmpeg-0.10.0-1.fc5.i386.rpm
gstreamer-plugins-bad-0.10.1-2.fc5.i386.rpm
gstreamer-plugins-bad-devel-0.10.1-2.fc5.i386.rpm
gstreamer-plugins-ugly-0.10.2-1.fc5.i386.rpm
gstreamer-plugins-ugly-devel-0.10.2-1.fc5.i386.rpm

 

albo dadaj repozytoria z

http://gstreamer.freedesktop.org/download/fedora5.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam totema + gstreamery z livy i freshrpms. Jeszcze nie napotkałem na film którego bym nie odtowrzył smile.gif Mplayer mi nie działa, coś z dźwiękiem jest nie tak ale totem zastępuje go w pełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na tych gstreamerach cos WMV zacina strasznie :/ Jeszcze tez nei moge odtwarzać filmów .rmvb (jak się nie mylę te od realplayera) a Realplayer chce mi albo libstdc++.so.5 (którego nei ma w repo najwyzej jest 4 jak sie nie myle, a starsza wersje jakiegos libXn czy coś też nei ma w repo tongue.gif).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...