Skocz do zawartości

Stery Do Neostrady W Formie Instalki .rpm


DAREK WL.

Rekomendowane odpowiedzi

Sciagnałem wczoraj i zainstalowałem takie distro ARKLINUX najnowsza jego wersja z jadrem 2.6.16-0.1ark.

NIe ma niestety na tej 1 cd zródeł tego jadra ani kompilatora gcc.

Nie mozna wiec skompilowac sterów do modemu sagem neostrady tak jak robimy to na fedorze. Próbowałem zainstalowac stery eagle-usb z rpm-a przeznaczonego dla mandrivy.Niestety nie chce to działac.wyskakuje bład ;line 45 ..string

Czyli brakuje mu jakis stringów. Czy jest gdzies w necie instalka rpm dobra

dla RedHata , Fedory i tego Arklinux który tez wywodzi sie z redhata.

Czy mozna zainstalowac sterowniki do neostrady na systemie bez kompilatora i zródeł jadra, bo takim jest ARK wywodzacy sie z redhata tak samo jak fedora.

Prosze o porady lamo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porade smile.gif

ZAjrzałem na ta strone która polecasz, tam sa moduły eagle-usb do jader ale najnowsze z nich jest 2.6.15-1 .Dla 2.6.16 jest tylko ueagle.

A jesli nawet w tym systemie jest wbudowana obsługa UEAGLE to jak sie to robi question.gif

Przeczytałem opis na forum suse i forum bsd tez to włos sie jeży na g łowie od tego UEAGLE. Dlatego zamiast na lepiej czyli wg mnie konfigurowanie dotychczasowych sterów eagle bez wywalania błedów przez nowe jadra wprowadza sie cos jeszcze trudniejszego niz dotyczczas mad.gif

A gdy dałem a tamtym systemie polecenie 'lsmod' to zadne UEAGLE NIE wyskoczyło, czyli chyba nie jest wkompilowane sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...