Skocz do zawartości

Fc5+dsl-504t


Przemorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przegooglowalem juz troche i nie moge znalesc,jak mam skonfigurowac ADSLRouter D-Link,niestety moje proby zawiodly,Jezeli jest juz net to w slimaczym tempie,na wingrozie dziala prawidlowo,specjalnie kupilem router zeby sie nie meczyc z Sagemami i Thomsonami ,ale jakos od dwoch dni nie potrafie skonfigurowac sieci tak by wszystko ladnie chodzilo sad.gif dodam ze jestem noga z "sieci komputerowych" wiec jakby ktos mogl tak lopatologicznie wytlumaczyc co mam zrobic ,zeby to cholerstwo ruszylo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecałbym sprawdzenie innej przeglądarki pod linuksem. Jeśli na niej net będzie się dalej "ślimaczył" do poszukaj na forum o pliku resolv.cof (trzeba odpowiednie DNSy) dopisać do niego. Jeśli na innej przeglądarce przestanie się net "ślimaczyć" to poszukaj na forum o przyspieszeniu Fx lub pozostań czy "szybszej" przeglądarce.

Do testów polecam Fx, Operę, Konquerora, SeaMonkey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecałbym sprawdzenie innej przeglądarki pod linuksem. Jeśli na niej net będzie się dalej "ślimaczył" do poszukaj na forum o pliku resolv.cof (trzeba odpowiednie DNSy) dopisać do niego. Jeśli na innej przeglądarce przestanie się net "ślimaczyć" to poszukaj na forum o przyspieszeniu Fx lub pozostań czy "szybszej" przeglądarce.

Do testów polecam Fx, Operę, Konquerora, SeaMonkey.

Niestety nie jest to tylko problem przegladarki,a calego net'u pod linuksem.Moze tak ; jest router,jest komputer ,jak mam skonfigurowac te dwa ustrojstwa aby mogly ze soba ladnie pracowac.Router ma ustawione DHCP i w linuksie na karcie sieciowej tak samo ,no ale to nie wspolgra ze soba,moze ktos ma tez taka konfiguracje i mi opisze jak ma poustawiane wszystko na routerze i w linuksie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam router Pentagram Cerberus, na nim mam ustawione DHCP, a w linuksie wpisałem stały IP, brame, DNSy i wszystko chodzi.

Kolega ma taki sam router jak Ty i u niego nie było problemów, odpowiednio ustawiłem DNSy i wszystko chodziło jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam router Pentagram Cerberus, na nim mam ustawione DHCP, a w linuksie wpisałem stały IP, brame, DNSy i wszystko chodzi.

Kolega ma taki sam router jak Ty i u niego nie było problemów, odpowiednio ustawiłem DNSy i wszystko chodziło jak należy.

Juz uporalem sie z problemem,wiedzialem ze to blachostka ale jako laik pomeczylem sie przez dwa dni smile.gif.Przy ustawieniach router'a w DHCP trzeba ustawic DNS neostrady 194.204.159.1 zamiast 192.168.1.1 .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...