Skocz do zawartości

Kadu


MitS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie wiem czemu włączając dzisiaj Kadu, gdy ktoś do mnie napisał a ja chciałem odpowiedzieć nie mogłem nic wysłać sad.gif tzn. gdy wpisałem wiadomość i wcisnołem <enter> okienko rozmów zachowywało się tak jak by wysyłało tę rozmowę, ale czekając ponad 10 minut zrezygnowałem i wyłączyłem. Pomyślałem nad ponownym zainstalowaniem Kadu ale to nic nie dało sad.gif

 

Co mam robić ??

 

Pomocy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu włączając dzisiaj Kadu, gdy ktoś do mnie napisał a ja chciałem odpowiedzieć nie mogłem nic wysłać sad.gif tzn. gdy wpisałem wiadomość i wcisnołem <enter> okienko rozmów zachowywało się tak jak by wysyłało tę rozmowę, ale czekając ponad 10 minut zrezygnowałem i wyłączyłem. Pomyślałem nad ponownym zainstalowaniem Kadu ale to nic nie dało sad.gif

dlatego

 

http://www.kadu.net/forum/viewtopic.php?t=6731

 

Ciesz sie ze Kadu ma opcje "oczekuj na potwierdzenie dostarczenia wiadomosci" inaczej jak z innych klientow bys słał wiadomosci i nawet bys nie wiedzial ze one nie dochodza. biggrin.gif

 

Wykorzeń nawyki z windowsa -> nie działa to reinstlacja biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo zadziałało smile.gif

Ale niestety nikt tego nie widzi co ja wysyłam sad.gif

Co mam zrobić ???

 

Może jaki inny komunikator polecacie ?

EKG2 mam ale jakoś nie moge się przystosować do niego -ach te krzaki :]

A coś bardziej graficznego może ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jaki inny komunikator polecacie ?

Ogólnie to polecam przesiadkę na jabbera. Na jabberpl.org jest dostępna lista polskich serwerów i spis klientów, powinieneś wybrać coś dla siebie.

Ja poledam Ci serwer: jabber.autocom.pl i program: gajim (niestety w repo nie ma najnowszej wersji sad.gifgajownik wie coś o tym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo zadziałało smile.gif

Ale niestety nikt tego nie widzi co ja wysyłam sad.gif

Co mam zrobić ???

na 95% dostales bana na numerze gg za uzywanie kadu-spy. Wylacz, poczekaj dzien i dalej uzywaj Kadu bez kadu-spy.

 

Przeczytaj linka co Ci podalem oraz to co napisalem raz jeszcze. Czytanie ze zrozumieniem nie boli :| ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...