Skocz do zawartości

Jest Już Fedora Faq!


siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Ja póki co przetłumaczyłęm Fedora Core 5 Instal Guide (Raven się zajmuje publikacją) więc na razie sobie odpuszczę tłumaczenie następnego manualka wink.gif Ale przydało by się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie przetłumaczona kiedy tłumaczący znajdzie czas i ochotę.
A jak się komuś spieszy i ma czas, to może nawet uprzedzić tłumaczącego i odwalić za niego całą pracę wink.gif

Z tego co widziałem, to sporą część można z niewielkimi modyfikacjami ściągnąć z tłumaczenia FC4 o ile autor tłumaczenia nie ma nic przeciw temu.

 

Pozdr,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuk87

Powoli nie rozumiem o co tyle hałasu? Nie było FAQ, sami stworzyliśmy (userzy forum). Ukazało się po angielsku to za jakiś czas będzie po polsku. Od zawsze zajmował się tym Gajownik, tym razem także. Bądźmy wyrozumiali, ma także inne sprawy na głowie niż tłumaczenie FAQ (choć wiem, że już to robi). Jak skończy to zamieści na forum, możecie być tego pewni smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że żadnych presji wink.gif Nie różni się Faq dla FC5 od poprzednich zbyt wiele, i nawet osoby z minimalną znajomością angielskiego (jak ja), mogą sobie ze wszystkim poradzić. Chciałem tylko poinformować szanownych Forumowiczów, że już jest! smile.gif I należą się również podziękowania dla osób, które tworzą mini Faq. Kawał dobrej roboty! Większy zakres tematów - np. połączenia z internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuk87
Następne "cioty" które mówią, żeby wyłączać połowę funkcjonalności SELinuksa! Może ktoś ich poinformuje, że trzeba zmienić kontekst bibliotek?

Gajownik tłumaczy FAQ, a on z SELinuksem dobrze żyje. Może coś zmieni od siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne "cioty" które mówią, żeby wyłączać połowę funkcjonalności SELinuksa! Może ktoś ich poinformuje, że trzeba zmienić kontekst bibliotek?

Gajownik tłumaczy FAQ, a on z SELinuksem dobrze żyje. Może coś zmieni od siebie...

Wątpie.

 

Ale można by było napisać coś od siebie.

Ja tam o SELinuksie nic nie wiem, ale taką małą propozycje wam składam chłopaki.

"SELinux for Dummies @ forum.fedora.pl" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT
Tłumaczenie już dostępne. Zainteresowani mogą zobaczyć FAQ

Wyśmienicie. Mam jednak pytanie.

 

Z tego co czytałem na fedora-announce-list, 4 maja zostały wniesione jakieś poprawki do FAQ, będziecie mogli to doszliwować? (faq.fedora.pl to wersja z 2 maja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaisntalujpaczkę "Core Fonts":
         

rpm -Uvh /usr/src/redhat/RPMS/noarch/msttcorefonts-1.3-4.noarch.rpm

 

literowka smile.gif

Zaisntaluj paczkę "Core Fonts":
         

rpm -Uvh /usr/src/redhat/RPMS/noarch/msttcorefonts-1.3-4.noarch.rpm

poprawione smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _PaT
Zaisntaluj paczkę "Core Fonts":
         

rpm -Uvh /usr/src/redhat/RPMS/noarch/msttcorefonts-1.3-4.noarch.rpm

poprawione smile.gif

Ja Tu dalej widzę błąd - w pierwszym wyrazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...