Skocz do zawartości

Brak Mod_acces.so


feodora

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuk87

Może byś przeczytał topic do którego link Ci podałem?! Wysiliłem się i nie kazałem Ci szukać na froum, dałem gotowca, a Tobie się nawet sprawdzić nie chce! mad.gif

 

Gdybym był modem to już byś miał bana, masz szczęście, że nim nie jestem! mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byś przeczytał topic do którego link Ci podałem?! Wysiliłem się i nie kazałem Ci szukać na froum, dałem gotowca, a Tobie się nawet sprawdzić nie chce! mad.gif

 

Gdybym był modem to już byś miał bana, masz szczęście, że nim nie jestem! mad.gif

ale po wydaniu polecenia:load module

-bash: load: command not found

moglby mi ktos pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feodora czy Ty w ogóle czytasz to co Ci ludzie piszą. Czy jakieś problemy w czytaniu ze zrozumieniem?

I przestań w ramach odpowiedzi cytować całe posty - wystarczy kliknąć na "odpowiedz" zamiast na "cytuj". Za chwilę nikt Ci nie udzieli sensownej porady, bo z tego co widzę Ci którzy coś wiedzą i potrafią pomóc są coraz bardziej wkurzeni śmietnikiem jaki robisz swoimi postami na forum.

Zacznij więcej czytać, potem jeśli potrafisz, to zacznij myśleć a dopiero na samym końcu zakładaj nowe wątki na forum. Uwierz, że myślenie nie boli - chyba, że z Tobą jest jakoś inaczej rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuk87

niech ktos mi pomoze

Pomóż sam sobie i naucz się czytać ze zrozumieniem!!!

 

Gdybyś wykazał choć odrobinę chęci to skopiowałbym sekcję z modułami z topicu, do którego link Ci podałem, do swojego konfigu, usunął kilka błędnych wpisów w configu to już dawno miałbyś poprawnie działającego apache. Ale nie, Ty wolisz drażnić ludzi i zniechęcać ich do pomagania Tobie. Wybór masz prosty: albo zaczniesz współpracować albo Twoje tematy będą lądować w koszu! (to da się załatwić)

 

 

 

Oczywiście, że się da - więc radzę posłuchać kolegi.

Edytowane przez Raven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki kurs w punktach "Jak uruchomić Apacza":

1.kupujemy bilet do USA

2.Szukamy rezerwatu Indian ze szczepu Apaczów

3.Odnajdujemy jednego z przedstawicieli

4.Dajemy mu solidnego kopa

Musi ruszyć, nawet bez konfiguracji ... tongue.gif

 

Pozdr,

W.

 

P.S. Przepraszam, wiem, że to chamstwo sad.gif, ale powstrzymywałem się już od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zuk87 skopiowalem sekcje z modulami do konsoli i

-bash:loadmodule command not found

 

skopiowalem to juz kilka postuw wczesniej(niech mi moderator poprawia posty bo nie moge pisac normalnie)

 

a odinstalowalem i zainstaluje ponownie i po sprawie po klopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...