Skocz do zawartości

[windowsxp] Dostęp Do Partycji


Other

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu użytkowników Fedory Core ma obok niej postawionego Windowsa. W jaki sposób można uzyskać dostęp spod Windowsa XP do partycji Linuksowych (ext3) ? Dodam ze dostęp z Linuksa do Windowsowych mam biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A ja polecam PARTITION MANAGER 6

Przy pomocy tego programu mozemy skopiowac plik pomiedzy linuxem a windows , oczywiscie przegladamy zawartosc partycji linuxowej z poziomu windowsa a równiez mozemy tworzyc partycje dla (_linuxa_ → Linuksa) ORT,

bedac w tym momencie na windzie :)

Program ten ma 1 wade ; nie odfczytuje partycji linuxowej jesli ta jest w systemie plików REISERFS :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam PARTITION MANAGER 6

DAREK WL. A ja polecam patrzeć na daty postów :) Wszystkie, z wyjątkiem dzisiejszych, są sprzed 2 m-cy ;) Dopóki ekipa administrująca nie upora się z konwersją UNB -> IPB. A z tego co piszą to nie jest takie proste i może potrwać :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w necie programu Ext2IFS_1_10a da Ci mozliwość podmontowania partycji linuksowych pod xp i to odczyt -zapis ale używasz na własną odpowiedzialność ;)

Można też Total Commander PowerPack :) Od razu wszystko widzi, włącznie z reiserfs. Nie sprawdzałem tylko zapisu (bałem się ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...