Skocz do zawartości

Czyżby Windows Górą?


Tylu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj jest, jest, ale Amarok stwarza mi problemy.

Przy pauzie zamiast ładnego wyciszenia nagle się zatrzyma i po sekundzie kilka milisekund jeszcze słychać.

Ogólnie stabilnie działa.

aRts bardzo mi się sprawdza - w końcu mogę mieć wszystkie dźwięki na raz :D.

A nie jak przy MDK 10.1. DLa Kadu użyłem wtyczki Alsy i jak Amarok skończył grać miałem ding. ding. ding itede :D.

 

Linux ma bezdyskusyjnie lepsze oprogramowanie. Proste w obsludze, ułatwiające życie i maksymalnie konfigurowalne, dostosowywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

pomysl jest dobry...

ja jakem burak bordowy zabawe zaczalem z linuksem jakies pol roku temu: zastartowalem od razu od red hata 9, pozniej fc2, fc 4 a teraz fc5. i tylko czytajac kilka forow nie mialem wiekszych problemow z instalacja ( tego czego uzywam tzn multimedia wszelkiej masci, net i ogoolnie to co przecietnemu userowi trzeba... ) - stad kazdemu rozsadnemu i myslacemu uzytkownikowi kompa polecam: linux jest OK. czasem tylko faktycznie trzeba poszperac i pogmerac... ale coz - to dobry trening dla szarych komorek... ktore podobno masowo obumieraja bez zajecia! heheheh... !!!! a gdy obumra: w miejsce samodzielnego myslenia pozostanie slepa wiara w sw. billa... :lammer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dzisiaj natrafiłem na podobny artykuł w sieci.Posiadam windę,oraz fedorę i muszę powiedzieć,że zawsze lepiej pracowało mi się na linuksach.Windows jest dobry do gier,zresztą jest to system bogaty w oprogramowanie,ale za to wszystko często trzeba płacić.Linuks jest alternatywą dla windy.Fakt,może nadal brakuje tu niektórych bajerów,ale za to robali nie musisz się już tak bać,chociaż nie ma systemu idealnego...........Pomimo wszystko linuks zawsze będzie górą,gdyż to użytkownicy dbają o bezpieczeństwo.To "zwykli użytkownicy" tworzą poprawki,czy też nowe programy w formie paczek.Faktycznie ciężko przesiąść się z windy,na linuksa,ale (_na prawdę_ → naprawdę) ORT warto.

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj natrafiłem na podobny artykuł w sieci.Posiadam windę,oraz fedorę i muszę powiedzieć,że zawsze lepiej pracowało mi się na linuksach.Windows jest dobry do gier,zresztą jest to system bogaty w oprogramowanie,ale za to wszystko często trzeba płacić.Linuks jest alternatywą dla windy.Fakt,może nadal brakuje tu niektórych bajerów,ale za to robali nie musisz się już tak bać,chociaż nie ma systemu idealnego...........Pomimo wszystko linuks zawsze będzie górą,gdyż to użytkownicy dbają o bezpieczeństwo.To "zwykli użytkownicy" tworzą poprawki,czy też nowe programy w formie paczek.Faktycznie ciężko przesiąść się z windy,na linuksa,ale (_na prawdę_ → naprawdę) ORT warto.

:rolleyes:

 

wow fajna archeologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...