Skocz do zawartości

Jakie Distro


Other

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Debiana: nie mam zamiaru sciagac plyt (tym bardziej nei chce mi sie szukac ile potrzebuje na GNOME+synaptic, itp itd...)

Wiesz, nie musisz targac wszystkich plyt. Wystarczy plyta netinstall [~100 mega]. Jak system podstawowy z niej zainstalujesz, to reszte potrzebnego software'u sciagasz z netu. Wbrew pozorom, jest to bardzo fajne wyjscie :) Sam tak zawsze Debiana instalowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczołem od Red Hata 2006 ... ubuntu 6 06..... fedora 5 ..... a teraz Aurox 12 .....

róznice niewielkie ale najwazniejsze Aurox 12 neostrada instalacja bajecznie proste :D

podstawa do dostepu do sieci .....

 

instalacja neostrady

Red hat 5 dni

Ubuntu 6 tez kilka dni

fedora 3 dni

Aurox 5 minut

i nadczym mniałem sie zastanwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieporównuj tytana lunuxa do pocztkujacego raczkujacego (użytkownika) .....bo to nieporozumnienie

 

raczej odniosłem sie do sposobu instalacjii i konfiguracjji Neo W Różnych dystrybucjach i szybkim dostepie do

internetu .....

co jest fudamentem do kożystania z zasobów sieci i uaktualnien itp.

 

 

historia autentyczna

 

ksiadz gra na gitarze uczy dzieci spiewac

 

zasiewał kawałek dzieci miły powtarzc a ksiadz przygrywał

 

dzieci sie pogubiły ksiadz grał dalej za moment przerwał i padło pytanie nie wiecie ? a ja wiem

powtarzło sie to kilka razy ......

wy nie wiecie aj wiem ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ty wiesz a ja nie bo jestem jak te dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to ze nawet poczatkujacy zbytnio sie nie nameczy z tym:

http://156.17.100.89/~krzys/uosiu.tk/porad...-fst-800-i-fc5/

a co mi tam, jakby ktos mial "dziewicza" fc5 i mogl by mi podrzucic defaultowe pliki to chetnie napisze .sh :)

 

a tytanem nie jestem- racej okresle sie jako nizsza forma sredniozaawanswanego z tendencja do init3, linuksa mam od roku, sam czesto korzytam rad gajownika i ecika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Other tez blakam sie od distro do distro i w kazdym jest cos co mi sie podoba, wiec trudno sie na cos zdecydowac :D. Sprobuj moze PCLinuxOS lub jego polski odpowiednik LinnexOS, calkiem ciekawe dystrybucje oczywiscie to moje zdanie ;), a takie pytania to chyba trzeba zadawac na innych bezstronnych forach bo jakos tu tego obiektywizmu w wypowiedziach nie zauwazylem no z wyjatkiem kilku, reszta to "Fedora The Best" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość amdfanatyk

tylko glupi zadaje takie pytanie na forum konkretnej dystrybucji, chyba, ze oczekuje odpowiedzi w stylu "zainstaluj freebsd"; ogolnie nikt madry nie zadaje takiego pytania bo kazda dyskusja na ten temat jest calkowicie bezwartosciowa i powinna byc usuwana zanim sie na dobre "rozkreci"; kolejny topic "jaki (_linuks_ → Linux) ORT" powinien byc juz w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko glupi zadaje takie pytanie na forum konkretnej dystrybucji, chyba, ze oczekuje odpowiedzi w stylu "zainstaluj freebsd"; ogolnie nikt madry nie zadaje takiego pytania bo kazda dyskusja na ten temat jest calkowicie bezwartosciowa i powinna byc usuwana zanim sie na dobre "rozkreci"; kolejny topic "jaki (_linuks_ → Linux) ORT" powinien byc juz w koszu.

 

Mądry się odezwał ;] Mimo wszystko na to forum zaglądają także użytkownicy innych dystrybucji, a dział OFFTOPIC nie nalicza postów, więc ten dział od tego jest, żeby gadać o wszystkim i o niczym. Równie dobrze mozesz sobei założyć temat jakie będą numerki w duzym lotku i nikt Cie nie zbije ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...