Skocz do zawartości

KDE 3.2 released


Doriath

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

No jakos nie umiem przekonac Gnoma by mi byl posluszny .... ;-)

 

[...]

 

a nie pisałeś o tym ... może można było by Ci pomóc ?? :mrgreen:

[...]

 

dlatego wole KDE, moze dlatego ze przesiadam sie z windy....

 

...a ja dlatego nie lubię KDE ... za bardzo przypomina mi winde :/ a wystarczy, że XP katują mnie w pracy ...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hi

Mi KDE bardziej odpowiead, ale Linusia mam od miesiąca, więc może się nieznam, never mind. /JEdnak po zainstalowaniu KDE3.2 szlag mnie trafia, bo nie mogę zmienić ikon na inne niz te oferowane w "ikonach systemowych". oczywiscie moge wybrac "inne ikony" i potem zaznaczyc inna dowolna, ale zmiany nie sa zachowywane. What's goin on? Jest na to jakis patch, albo ja jestem totalnym ignorantem, a moze ten typ tak ma (w poprzedniej wersji KDE nie bylo z tym problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Mi KDE bardziej odpowiead, ale Linusia mam od miesiąca, więc może się nieznam, never mind. /JEdnak po zainstalowaniu KDE3.2 szlag mnie trafia, bo nie mogę zmienić ikon na inne niz te oferowane w \"ikonach systemowych\". oczywiscie moge wybrac \"inne ikony\" i potem zaznaczyc inna dowolna, ale zmiany nie sa zachowywane. What's goin on? Jest na to jakis patch, albo ja jestem totalnym ignorantem, a moze ten typ tak ma (w poprzedniej wersji KDE nie bylo z tym problemu)

 

Hi

Czy (_na prawdę_ → naprawdę) ORT tylko ja mam ww problem? co się mogło zwalić i jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam taka dziwna przypadlosc - po zainstalowaniu KDE 3.2 nie chce mi sie uruchomic wcale xmms - po kliknieciu na ikone pojawia sie ta wesola skaczaca ikona, na taskbarze pasek programu... ale po 15 sekundach myslenia - pasek znika.

 

o co chodzi? co z tym zrobic?

 

Pozdrawiam,

 

rfk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam taka dziwna przypadlosc - po zainstalowaniu KDE 3.2 nie chce mi sie uruchomic wcale xmms - po kliknieciu na ikone pojawia sie ta wesola skaczaca ikona, na taskbarze pasek programu... ale po 15 sekundach myslenia - pasek znika.

 

o co chodzi? co z tym zrobic?

 

Pozdrawiam,

 

rfk

 

wpisz w konsolę xmms i wrzuć tu komunikat ....

 

aaaa i

 

Ludzie, apeluję - Twórzcie nowe tematy!

 

...bo robi się taki kocioł, że w każdym temacie jest czasem kilka innych problemów....

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w konsolę xmms i wrzuć tu komunikat ....

 

ok, nastepnym razem zaloze nowy watek, ale pozwol, ze na Twoje pytanie odpowiem jeszcze tutaj, ok?

 

Oto komunikat

 

-----------

Naruszenie segmentacji

 

Prawdopodobnie znalazłeś błąd w XMMS, odwiedź więc

stronę http://bugs.xmms.org i wypełnij zgłoszenie błędu.

-----------

 

-----------------------------

 

juz sobie poradzilem:

rpm -ivh xmms* --force

 

:) i dziala

 

Pozdrawiam,

 

rfk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...