Skocz do zawartości

Problem Z Downloadem Fc 6


szczur73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś jeszcze iprócz mnie ma taki problem ma problem z downloadem najnowszej Fedory ?

Probowałem ściągąć i z polskich serwerów i z amerykańskich a nawet z ruskich. Probowałem przez http i ftp a nawet torrentem. Zawsze podczas zliczania sum kontrolnych mam zły wynik. Mam już trochę dość sciągania i w sumie nie bardzo wiem co może być tego przyczyną. Może ktoś z was też ma problem z nową wersją ?

 

Sz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam linux-owców!!

 

ja wychodzę z praktycznego punktu widzenia i zrobiłem tak:

 

1. w win xp w Operze - nie w Firefox-ie - wszedłem na stronę "ftp://ultra.linux.cz/pub/fedora"

2. i wchodziłem katalogi kolejno:

- 6

- i386

- iso

- wybrać wersję fedory - CD lub DVD

3. nie napotkałem problemu przy ściąganiu, gdy obraz miałem na HD, w nero i wypalenie obrazu płyty

 

instalacja fedory bez problemów.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mieszkam w akadeiku i ze względu na różne śmieszne ograniczenia musiałem Flashgetem ściągać - wtedy uzyskuję w miarę sensowną prędkość ok 100-150KB/s. Jak wyszła FC5 ściągnęłem bez problemu. FC6 ściągałem już kilka razy i plik ISO ma inny rozmiar o kilka KB. Tak czy inaczej spróbowałem nagrać na DVD. W Nero wyskakuje mi komunikat "The entered block size does not correspond to the image length" - nie sotkałem się wcześniej z takim czymś. Ignorowałem i nagrałem DVD. przy bootowaniu wyświetlał tylko że nie może znaleźć kernel image czy coś takiego. Poprosiłem kumpla o ściągnięcie. ściągał Operą i wszystki poszło poprawnie (ja przy ściąganiu nie-downloaderem uzyskałbym max prędkość 10-15 KB/s). Nie wiem dokłądnie co to może być w każdym razie taki ja miałem przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...