Skocz do zawartości

Jednak Znów Ten Sam Problem


zelus31

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ej ale znów mi sie pojawił ten problem ponieważ gdy próbowałem sie bawić w rozdzielczosci bo gdy weszłem przez init 3 to mogłem miec tylko rozdzilczość 800 na 600 i bawięłm sie w sterownikach tzn przełączyłem na inny model czy cos takiego bo było tam tego dość sporo do wybrania to mi sie znów pojawiły te pseczki i nie mogłem juz nic cofnąć i uruchomiłem przez init 3 i tez sa te paski. Zainstalowałem od nowa FC 6 i tez to samo i przez init 3 tak samo

 

A gdy próbuje po zalogowaniu się w trybie teksowym wpisać cp /etc/X11/xorg.conf wyskakuje mi jakis bład czy cos takiego a gdy wpisuje to w takiej postaci to jest dobrze czy po cp powinno być coś jeszcze.

 

 

Sorry za problem ale ludzka głupota nie zna granic a szczególnie moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie pisze tak

 

brakuje plik docelowy po /etc/X11/xorg.conf

 

Prosze was o pomoc

 

A moze gdy zmieniłem tą rozdzieczość to jest ona gdziś zapisywana na dysku i bym musiał ją jakoś usunąć co??

Może bede musiał sformatować dysk z Windowsem i z FC6 i znów wszystko od nowa instalować co ?? Czy to moze pomóc albo może wyrzócić windowsa (_wogole_ → w ogóle) ORT i samą FC6 zainstalować co ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy próbuje po zalogowaniu się w trybie teksowym wpisać cp /etc/X11/xorg.conf wyskakuje mi jakis bład czy cos takiego a gdy wpisuje to w takiej postaci to jest dobrze czy po cp powinno być coś jeszcze.

polecenie cp służy do kopiowania plików, w tym przypadku brakowało ścieżki docelowej

a tak przy okazji to po co chcesz kopiować configa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. vi ale trzeba go dość dobrze znać, można użyć nano jeśli masz zainstalowane, joe, emacs (chyba tak to się pisało)

a jeśli widzisz pulpit tylko, że z poziomymi paskami to bym obstawiał na zaduże odświerzanie pionowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy właściwa konfiguracja X'ów wystarczy jak to zrobić

 

Ej gdy wpisze to za pomoca vi ... to sie (_włancza_ → włącza) ORT ale nie weim jak w tym coś zmienić bo chyba wiem co ale nie wiem jak.

 

Ale prosze poradz mi to co ty myslisz ze to jest to i prosze pomóż mi bo zaraz ten kom rozwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...