Skocz do zawartości

2 Windowsy I Instalka Fedory


aazmath

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zaebraliśmy sie tutaj :P ehh Do rzeczy

 

Otóż mam dwa windowsy Windowsa XP i Windowsa Viste. Obie działają na standardowym dosowskim botowaniu... I tu moje pytanie:

 

Mam zamiar zainstalowac Fedore Core 6 czy ona stworzy dodatkowy wpis w loaderze czy całkiem nowego bota zrobi? Bo nei chce żeby było tak że jak zaczne ją instalowac to potem nie bede mógl żadnego windowsa właczyć albo tylko jednego.

 

I jeszcze pytanie przy instalce powinniem miec na fedore 2 partycje czy jedna? BO pisze że nie można znaleźć punkt montowania czy coś... Wiem troche lamerskie ale w Mandraku nie było takich problemów..

 

Dzieki za wszystkie info i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zainstalowac Fedore Core 6 czy ona stworzy dodatkowy wpis w loaderze czy całkiem nowego bota zrobi? Bo nei chce żeby było tak że jak zaczne ją instalowac to potem nie bede mógl żadnego windowsa właczyć albo tylko jednego.

Wywali boota microsoftu i wstawi zamiast niego grub. Można tutaj dokonać zmian, ale z boota microsoftu fedory raczej nie odpalisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Fedora zrobi swojego bota to wykryje ze sa dwa winy?

 

dziex ale co z tym drugim. Ocb z tym punktem montowania? I ile miejsca potrzeba na nią:>

 

 

 

 

Tam do kogoś wyżej... Dwa windowsy mam dlatego ze jeden używam na codzien na Vistą sie bawie dopiero ogolnie nowy system ms jest mega... pamieciożerny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...