Skocz do zawartości

Kateos


Kosi#1

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedwczoraj sobie zainstalowałem KateOS i narazie jestem bardzo zadowolony :) (Po doświadczeniach z yumem i kompletnymi padami fedory ;p)

 

Co do ilości pakietów, nie ma ich tyle co na Fedorę ale te najważniejsze są. A Updateos przy yumie to normalnie gepard , przynajmniej na moim sprzęcie różnica bardzo widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony mogę polecić "arch linux", jest szybki, ma dużo pakietów w repozytoriach, a jeśli w repozytorjum czegoś nie ma to można poszukać w AUR, a jeśli tam tego nie ma to napisanie pkgbuilda jest naprawde proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja dodam od siebie tylko tylr ze KATE OS choc zbudowana na fundamentach slackware jest pod kilkoma wzgledami lepsza od pierwowzoru .

Przede wszystkim to ze instalator kate os proponuje wstepna konfiguracje srodowiska graficznego , trzeba odpowiedziec na kilka pytan , ale potem X -y wstaja bez problemów :rolleyes: Nie ma czegos takiego w kate ; TRYB OSZCZEDNY , POZA ZAKRESEM PRACY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mam do was takie pytanie. Czy warto zainstalować sobie jako 2 system linux: KateOS?

 

warto, ma pare "niedoróbek" ale za to jest szybsze niż fc6 przynajmniej KDE.

Sama instalacja jest prosta dobrze opisana, po instalacji praktycznie wszystkie kodeki już są poza formatem mpc który jest tylko w amaroku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...