Skocz do zawartości

Problem Z Odpaleniem Fedory


mdc

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam taki problem

mialem zainstalowana wind XP pozniej stworzylem partycje i zainstalowalem fedore 4 po pewnym czasie wysypal mi sie windows i zainstalowalem nowego.no i niestety od tego momentu nie mam dostepu do wyboru czy odpalic fedore czy winde.czy moze ktos laikowi pomoc w tej kwestii tylko prosilbym bardzo prostym jezykiem poniewaz jestem poczatkujacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywróć poprzedni stan sektora MBR, można to zrobić za pomocą narzedzi diagnostycznych dla Twojego dysku twaredego. lub wrzuć płytke instalacyjną fedoray, wybierz opcję zaaktualizuj i zaznacz aby zainstalował na nowo gruba.

 

 

dziekuje za pomoc

postaram sie wg wyzej wymienionych wskazowek postapic i naskrobie efekt

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywróć poprzedni stan sektora MBR, można to zrobić za pomocą narzedzi diagnostycznych dla Twojego dysku twaredego. lub wrzuć płytke instalacyjną fedoray, wybierz opcję zaaktualizuj i zaznacz aby zainstalował na nowo gruba.

 

no niestety

po operacjach ktore zostaly wyzej wymienione na koniec pojawil sie komunikat ze jadro nie zostalo zmienione i dalej sytuacja nie zmienila sie.

robilem po kolei

wybralem instaluj nowe boot loadera pozniej plytka nr1 plytka nr 2 i taki komunikat

prosze o dalsza ewentualna rade lub info jaki blad popelnilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat.

Kolega mdc w jawny sposób łamie par.2 Regulaminu forum. O odzyskiwaniu menu wyboru które zniknęło w wyniku instalacji Windows. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać "Windows" i trochę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...