Skocz do zawartości

Et Nie łaczy Sie Do Serwera


miloszk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam fedore 6 i zainstalowanie ET 2.60b i gdy go wlaczam to pisze awainting connection(czy jakos tak), a powinno wyskoczyc awaitng chellenge(czy cos podobnego). (Mam zainstalowane sterowniki do karty graficznej)

czy moglibyscie pomoc, i wyjassnic w czym tkwi moj blad??

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wszystko dobrze

zainstalowaem ET odnowa i juz "prawie" dziala

poniewaz po wejsciu na mapke pogram 5 sekund i mnie PB wywala

pisze cos o: game intgrity 20004

prubuje zaktualizowac PB programem pbsetup.run ale pisze: ...failed...no connection

i sie nie da zaktualizowac

 

juz zaktualizowalem pb ale nadal po chwili gry wyskakuje blad game integrity #20004

bardzo prosze o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

game intgrity 20004

 

To znaczy, że masz coś pomieszane z plikami gry i PB wywala, bo to mogą być czity :P Nie twierdze, że jesteś cziterem, może po prostu gra się źle zainstalowała. Często ten błąd znika po ponownym uruchomieniu komputera. Jeśli to nic nie da to musisz znowu przeinstalować... Jeśli to nic nie da to warto spróbować ściągnąć grę ponownie z innego źródła i jeszcze raz zainstalować. I jeszcze wiele innych rzeczy:p

 

Generalnie przy problemach z et warto zajrzeć na http://board.enemyterritory.pl/ co prawda większość rozwiązań problemów jest pod Windows, ale duża część z nich sprawdza się także pod pingwinem. Wpisz tam w wyszukiwarce integrity i na pewno znajdzie aż za dużo ciekawych tematów na ten temat :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...