Skocz do zawartości

Problem Z Instalacją Fc2


Robert1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pomysl, musimy instalowac dopoki nie pojdzie :] Tak jest z Linuxem mozesz instalowac 100 razy i nie bedzie nalezycie dzialal, a za 101 razem wszystko bedzie plywalo :P Bo nikt tu z obecnych nie ma zadnego pomyslu, ja jedyne co wymyslilem to proba naubozszej instalacji, czyli zadnego ssh'a, telentow, apache itp, jedno srodowisko graficzne (opcjonalnie dla potrzebujacych), a nastepnie doinstalowanie i konfiguracja odrebnych pakietow. Dzis to wyprobuje jesli sie uda to dam znac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak zaczne moze od nowa.

 

Jesli po zainstalowaniu Fedory Core 2, po odpaleniu systemu nie dochodzi do calkowitego uruchomienia systemu, problem moze wynikac z wadliwego rpm'u x'ow. W wielu przypadkach z ktorymi sie zetknel w tym takze z moim wlasnym tak wlasnie bylo, isnatlowalem "goly" system i przy probie instalacji x'ow i ajkiegokolwiek srodowiska graficznego nie udawalo mi sie. Nie wiem czy jest to blad na wieksza skale ale jest przyczyna braku odpalenia systemu, wiec moja rada albo zmienic pakiet i dossac jakis prawidlowy albo poczekac na FC3 : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...