Jump to content

Fc3 Test2


Raven
 Share

Recommended Posts

No to mamy nowy test :). Załapały się nowe Xorg, ale niestety Gnome już nie :(. W każdym razie, jak sprawuje się polska anaconda?

Nowy Gnome na 99% załapie się do finalnej wersji FC3. Anaconda jest już w 100% przetłumaczona. Od niedawna mamy nowego tłumacza i całkiem dobrze mu idzie tłumaczenie największego modułu (kilkadziesiąt wpisów przetłumaczył). Najważniejsze, kluczowe moduły są już przetłumaczone.Jak zawsze można śledzić postęp tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, na i18n-status zaglądam tak z 7 razy w tygodniu :), a Gnoma skoro jest 2.7.92, to na 101% będzie pełna ósemka. Chciałem się dowiedzieć jak anaconda wygląda w praktyce, jeśli ktoś już test2 instalował. BTW, czy możesz napisać, co to za pakiet (już jedyny nieprzetłumaczony, chociaż ostatnio coś ruszyło) "dist" (albo "specspo")?

Link to comment
Share on other sites

Aaale piękny... Ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę już teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...