Skocz do zawartości

Fc3 Test2


Raven

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy nowy test :). Załapały się nowe Xorg, ale niestety Gnome już nie :(. W każdym razie, jak sprawuje się polska anaconda?

Nowy Gnome na 99% załapie się do finalnej wersji FC3. Anaconda jest już w 100% przetłumaczona. Od niedawna mamy nowego tłumacza i całkiem dobrze mu idzie tłumaczenie największego modułu (kilkadziesiąt wpisów przetłumaczył). Najważniejsze, kluczowe moduły są już przetłumaczone.Jak zawsze można śledzić postęp tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, na i18n-status zaglądam tak z 7 razy w tygodniu :), a Gnoma skoro jest 2.7.92, to na 101% będzie pełna ósemka. Chciałem się dowiedzieć jak anaconda wygląda w praktyce, jeśli ktoś już test2 instalował. BTW, czy możesz napisać, co to za pakiet (już jedyny nieprzetłumaczony, chociaż ostatnio coś ruszyło) "dist" (albo "specspo")?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaale piękny... Ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę, ja chcę już teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz, teraz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...