Skocz do zawartości

Fluxbox


kabor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

Mam problem, bowiem od momentu, gdy zrezygnowałem z Gnome na rzecz Kde, nie wiem w jaki sposób ustawić automatyczny wybór nakładki fluxbox. Przed tem edytowałem pliki użytkowników w katalogach home o nazwie .XClients i tam wybierałem fluxboxa. Teraz ten plik nie istnieje. Przeglądając Google znalazłem wiele sposobów, na przykład edytowanie pliku desktop w /etc/sysconfig , ale to nic nie daje. Edytowałem też inne pliki, kończyło się to na odzyskiwaniu oryginalnego pliku z kopii :). Proszę o informacje, gdzie to można ustawić.

 

Pozdrawiam

 

kabor

 

P.S. Użycie polecenie switchdesk fluxbox otrzymuje komunikat, ze fluxbox nie jest zainstalowany, a jest bo go używam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób ustawić automatyczny wybór nakładki fluxbox. Przed tem edytowałem pliki użytkowników w katalogach home o nazwie .XClients i tam wybierałem fluxboxa. Teraz ten plik nie istnieje.

A dlaczego nie możesz na nowo utworzyć pliku ~/.Xclients?

 

#!/bin/bash

export LC_ALL=C

exec fluxbox

 

potem wykonaj polecenie

chmod +x .Xclients

i zaloguj się ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób ustawić automatyczny wybór nakładki fluxbox. Przed tem edytowałem pliki użytkowników w katalogach home o nazwie .XClients i tam wybierałem fluxboxa. Teraz ten plik nie istnieje.

A dlaczego nie możesz na nowo utworzyć pliku ~/.Xclients?

 

#!/bin/bash

export LC_ALL=C

exec fluxbox

 

potem wykonaj polecenie

chmod +x .Xclients

i zaloguj się ponownie

W sumie robilem nowy, ale nie działał. Kopiowałem ten plik z innego kompa. Teraz działa. Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...