Skocz do zawartości

F7 I Rawhide Obok Siebie


InIrudeBwoy

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe, że się da postawić dwa takie systemy obok siebie. Z miłą chęcią bym spróbował, ma ktoś może jakieś materiały? Czy po prostu pobiera się obraz płyty i instaluje?

Chciałbym zebrać troszkę informacji zanim się zabiorę za instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, "po prostu" instalujesz system :) Z tym, że przygotuj się dziennie na sporą liczbą paczek do zaktualizowania :) No i nie radzę używać z tego samego /home (może moje skrzywienie, ale nowe programy mogą zmienić konfigurację na swoją, ale starsze wersje już nie będą potrafiły odczytać). No i oczywiście na razie jako instalator możesz użyć F8 Test 1 lub możesz skopiować swój system na drugą partycję, odpalić ten drugi i zaktualizwać z włączonymi repozytoriami devel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam obraz na dysku. Odpalam instalator ale mam mały problem z instalacją. Gdzie powinienem umieścić grub nowego systemu? Wg mnie raczej nie instalować. Jak podzielić partycję? Czy tworzyć dodatkową partycję boot?

Zakręcone?

 

Dobra, postawiłem rawhide po małych przygodach. Żałję,że pobrałem wesję KDE live która nie ma żadnych kompilatorów, Teraz żeby skompilować ndiswrapper muszę pobierać pakiety na F7 i je kopiować. Trochę to potrwa ale uruchomię drania :)

Temat zamknięty

Edytowane przez InIrudeBwoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...