Skocz do zawartości

Zagłuszanie Fal Wi-fi


wyksztalcioch

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się jakoś zagłuszyć fale wi-fi, by osoba korzystająca z sieci bezprzewodowej nie mogła z niej korzystać. Jakieś urządzenie mechaniczne, albo coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak da sie i nie jest to nawet specjalnie trudne, ale to podpada pod kilka paragrafow, wiec nie licz na to ze ktos Ci powie jak to zrobic...

Ze tak spytam - skad taki glupi pomysl? Sasiad Cie wkurza? ;)

Pozdro

 

Mieszkam w internacie i net mam po kablu od sąsiedniego pokoju. Czasami ziom chce sobie przyspieszyć neta i mi odłacza kabel, więc chciałem mieć jakąś obronę...on mi odłącza, to ja mu też :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zabezpieczanie sieci wi-fi chociażby głupim kreatorem, to co w tym jest nielegalnego ?? !! :huh:

Nie, no chyba nie chodzi o zabezpieczanie sieci wifi...

 

Ja to zrozumialem jako pomysl na zagluszenie czyjejs wifi - czyli uniemozliwienie mu podlaczenia sie wlasnym kompem do wlasnego AP ;) ... a to podpada pod pare paragrafow, a szczegolnie pod PAR/URT i URRiT czy inne UKE (tak to sie chyba obecnie nazywa).

 

Chyba, ze nie o to chodzilo w pierwszym poscie...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi dokładnie o to...ziom połącza się poprzez wifi z ap w szkole, a dalej ma udostępnić po kablu internet całemu internatowi, ale czasami mu się nie chce i odłącza kable od routerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe chce mi się latać 200m do AP, żeby na 5 minut zakryć nim dostęp fal:P Oklepanie maski też jest raczej średnim pomysłem, bo może się skończyć tym, że nie będzie neta na zawsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...