Skocz do zawartości

Czy Jest Już Fedora 8?


droicyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mieszkam w Łodzi moge Ci zgrac płytke dvd z Fedorką8.......3.3 gb z gnome...tak na marginesie przesiadlem sie z Pclinos na Fedorke ..fajnie to hula ale dlaczego mam rozdziałke 800x600 i nie moge zmienic na 1024??

Pozdrawiam i mysle ze miło bedzie sie praccowalo na Fedorze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, za pomocą jednej prostej komendy:

yum groupinstall 'KDE (K Desktop Environment)'

Co do różnic to cięzko powiedzieć. Co prawda widziałem kilka porównań (a raczej prób ) obu środowisk pod względem zalet i wad, ale niestety teraz żadnej nie mogę znaleźć. Zresztą IMO czytanie ich nie miało by większego sensu, lepiej czas jaki straciłbyś na przeczytanie ich przeznaczyć na szybki test porównawczy gnome vs kde ( w końcu to nic nie kosztuje :) ), a przynajmniej będziesz miał pewność, że wybrałeś środowisko bardziej odpowiadające Twoim potrzebom, a nie potrzebom autora subiektywnej recenzji ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkującym użytkownikiem (_linux'a_ → Linuksa) ORT, zresztą pierwszym moim (_linux'em_ → Linuksem) ORT jest właśnie F8 i jak na razie mogę zgodzić się tylko z tym, że zaraz po instalacji musiałem zrobić 15 aktualizacji do systemu. Zastanowiło mnie to z instalacją sterowników, dlatego że ja też podczas instalacji wybrałem to : "WYMUSZANIE" i chciałbym wiedzieć jak mogę uniknąć teraz tego problemu, o którym pisali Ci z artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...