Skocz do zawartości

Instalacja Fedory 8 Na Laptopie Acer Aspire 5610


Pikuś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum jestem nowym człekiem z pierwszym problemem.(_ściągnołem_ → ściągnąłem) ORT fedorke 8 wypaliłem na płytce i sprawdziłem na kompie stacjonarnym wszystko jest ok,ale chce zainstalować na lapku i tu zaczyna się problem botuje płytke wszystko idzie ok do momentu kiedy anakonda wykrywa karte grafiki (nvidia go 7300) niby łduje x-y i pojawia się czrny ekran z iksem i na tym koniec czekałem pare minut i nic.W kompie stacjonarnym też jest karta nvidii starszy model i tam nie było problemu.Podczs instalacji wpisywałem różne komendy linux vesa,linux nofb i reszte komend jakie znalazłem w poradniku fedory i klapa może to wina dysków? no nie mam już pomysła jak to ruszyć :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak instalowalem w trybie tekstowym instalka ruszyła,ale niby sformatował partycje i w czasie kopiowania plików wywalało błedy.Wcześniej miałem zainstalowany inny linux więc (_usunolem_ → usunąłem) ORT wszystkie partycje innym programem i wtedy odpalilem płyte DVD instalacja ruszyla bez problemów czyżby fedora nie lubiła partycji linuxowych innych dystrybucji?,ale po instalacji nie ma możliwości wyłączenia z menu brak okienka z uspij,wyloguj,uruchom ponownie,wyłacz jedynie można przyciskiem wyłączenia

na lapku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...