Skocz do zawartości

Fedora 8 - Instalacja


Deusgut

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem , otóż płyta poprawnie sie bootuje wybieram opcje żeby zainstalował Fedore 8, wszystko idzie okej pokazją sie napisy że trwa uruchamianie anacondy po czym na ekranie wyskakuja kolorowe paski .. przy próbie instalacji w trybie tekstowym wyskakuje jakis błąd .. Live CD nie odpala .. => kolorwe paski .. ratujcie ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , otóż płyta poprawnie sie bootuje wybieram opcje żeby zainstalował Fedore 8, wszystko idzie okej pokazją sie napisy że trwa uruchamianie anacondy po czym na ekranie wyskakuja kolorowe paski .. przy próbie instalacji w trybie tekstowym wyskakuje jakis błąd .. Live CD nie odpala .. => kolorwe paski .. ratujcie ..

 

Wygląda na jakiś problem z kartą graficzną / monitorem.

Jaki konkretnie błąd się pojawia przy instalacji w trybie tekstowym i w jakim momencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na jakiś problem z kartą graficzną / monitorem.

Jaki konkretnie błąd się pojawia przy instalacji w trybie tekstowym i w jakim momencie?

 

 

Takie apski zawsze miałem po instalacji każdego (_linuxa_ → Linuksa) ORT , wgrywałem stery NVIDIA i smigało .. tutaj nie moge nawet zainstalowac .. nie potrafie pwoiedziec dokładnie jaki błąd .. a 2 raz nie chce próbowac instalacji bo znowu zrypie system i niczego nawet Windy nie uruchomie .. błąd pojawia sie w momencie jak instalator zaczyna kopiowac pakiety ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, mam ten sam problem, podczas instalacji tez mam takie kolorowe paski a monitor wyswietla napis "POZA ZAKRESEM". próbowałem również z opcją resolution 640 i inne i nadal jest to samo. Mój monitor to NEC V73 a karta GeForce 7300GT 256MB DDR3/128bit TV/DVI AGP (Sonic) (2ns) (400/1000), tekstowy również nie działa ponieważ jest błąd pakietu. Płytę DVD pobrałem z internetu a potem kupilem z Linux+. Czy jest jakieś rozwiązanie tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem, podczas instalacji tez mam takie kolorowe paski a monitor wyswietla napis "POZA ZAKRESEM". próbowałem również z opcją resolution 640 i inne i nadal jest to samo. Mój monitor to NEC V73 a karta GeForce 7300GT 256MB DDR3/128bit TV/DVI AGP (Sonic) (2ns) (400/1000), tekstowy również nie działa ponieważ jest błąd pakietu. Płytę DVD pobrałem z internetu a potem kupilem z Linux+. Czy jest jakieś rozwiązanie tego ?

 

Ojjj te "stare złomy na PCI" niekiedy ratują tyłek :) nawet w tej sytuacji.. i uwierz mi nie jedna osoba chciała by mieć karte na PCI w zapasie (i nie jeden dział IT) niestety.. takowych już nie ma.. a szkoda. Pozostaje jedynie allegro.. ale też nie daje gwarancji, że są.. :(

Ogólnie jak ktoś ma to niech sobie pilnuje - nie znamy dnia ani godziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...