Skocz do zawartości

Mam Wielki Problemik


pirog

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowym uzytkowniekiem tego forum i to moj pierwszy temat wiec prosze mnie nie ignorowac wiec zacznijmy:

 

wiec tak dostalem od kuzyna fedore 8 wersje 64 bit wkladam bootuje automatycznie wbija sie instalator daje to pierwsze i enter. wszystko git pokazuje sie czarny ekran loadinguja sie 2 pliki potem pisze : "Ready . this kernel requires an x89-64 cpu. but only detected an i1586 cpu.unable to boot-please use kernel appropriate for your cpu".nie rozumiem prosze mi pomoc a dodam ze to fedorka 64 . moze sprobowac 32 bit ?? tak (_wogole_ → w ogóle) ORT to jest fedora 8 64 bit. pomocy please!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jutro mi kuzyn przyniesie to sie sprobuje ale wytlumaczcie mi dlaczego sie odpala przeciez komp mam dobry a oto jego parametry : procek intel 3 2600+ , 512 ddr2, 60 gb na dyskaczu , grafika radeon 9550 z 128/128. wiec o co chodzi jezeli o to czy procek 64 bitowy to nie powiem pewnosci nie mam bo to komp skladak. ale doradzcie cos juz sam nie wiem daje nawet w trybie tekstowym i nic nie rusza probowalem dawac przy pierwszej opcji tab i vesa albo nofb i nie dziala pomocy. fedorka jest mi potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...