Skocz do zawartości

Fedora 8 Na Dysku Usb


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zainstalowałem sobie Fedorę 8 na dysku USB(Maxtor 6Y080P0 + chińska przejściówka), jednak system zawiesza się(nie reaguje na nic) na ekranie "Twój sysytem jest już zainstalowany, ale musisz przejść jeszcze kilka kroków aby był gotowy do użycia"(cytuję z pamięci). Konfiguracja mojego komputera to:

AMD Athlon 2400+

ASRock K7S8X

Dysk 80GiB(Samsung, na nim WinXP)

Nagrywarka CD

Czytnik DVD

Sapphire Radeon 9000

Jak uruchomić ten system? Z góry dzięki za pomoc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Twój sysytem jest już zainstalowany, ale musisz przejść jeszcze kilka kroków aby był gotowy do użycia"(cytuję z pamięci)
To wygląda na komunikat druida po uruchomieniu środowiska graficznego, możesz spróbować go wyłączyć np. w ten sposób: w grubie na końcu linijki z parametrami jądra (czyli kernel ... ) dopisz 3 , system uruchomi się w trybie tekstowym. Po zalogowaniu się na roota wydaj polecenie chkconfig --level 35 firstboot off . Zrestartuj kompa (tym razem bez zmieniania czegokolwiek) i zobacz co się stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pojawia się "Agent ustawień"(w trybie tekstowym, czyli ok), ale system zalicza zwis. Gdy chwilę poczekałem zjawił się prompt o login, ale komputer dalej nie chciał ze mną gadać(czyt. reagował tylko na przycisk RESET). Co mam dalej robić? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...