Skocz do zawartości

Konfiguracja F9


Anru

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo może ktos sie orientuje, ja osobiście niestety nawet nie wiem jak tego szukać w google. Sprawa wygląda tak uruchamiam Fedore konfiguruje maca, następnie jave itd. Problem polega na tym że jak uruchomie ponownie komputer to juz nic nie mam skonfigurowane ani ani maca ani javy(openJDK) czy jest jakiś sposób żeby skonfigurować fedorę na stałe, żeby 2 razy dziennie nie ustawiać wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale chcesz mieć javę w przeglądarce to musisz zrobić sobie dowiązania symboliczne. Poza tym OpenJDK i IcedTea niespecjalnie (IMHO) sobie radzę z przeróżnej maści apletami. Lepiej zainstalować sobie javę od SUN'a. Szczegółowe instrukcje są na poradnik.fedora.pl(Co prawda do F8 ale pasują). Co do tego adresu fizycznego. Żeby taka procedura dała trwały efekt to musisz wyłączyć NetworkManager'a i włączyć usługę network i zrobić sobie alias dla urządzenia sieciowego w modprobe.conf. Wtedy za pomocą system-config-network skonfigurujesz sobie kartę sieciową i podasz tam swój adres mac i wsio. Swoją drogą NetworkManager powinien wysyłać Twój adres mac i nie powinno być problemów z dostępem do neta. No chyba, że chcesz zobaczyć jak wygląda podszywanie się pod kogoś. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...