Skocz do zawartości

Web Hosting W Usa?


rayone

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z płatnym web hostingiem za granicą, w USA na przykład.. Web hosting to taki temat, że (_na prawdę_ → naprawdę) ORT ciężko w wynikach wyszukiwania znaleźć coś sensownego i nie sponsorowanego. Od razu wyskakują miliony stron z TOP 10, recenzjami, testami, forum i wszystko takie samo i przez tych samych opłacane :)

 

Myślałem o hostingu w Yahoo - pingi niskie, myślę, że jakość usług będzie raczej dobra, "nieograniczona" pojemność, transfer, ale niestety na jedno konto yahoo jedna domena :/ a to jest mi wybitnie nie na rękę (cena też nie jest jakaś okazyjna, ale byłbym skłonny zapłacić mając pewność jakości usług)

 

Potem znalazłem jakieś Hostgator, HostMonster, DreamHost, BlueHost, Lunarpages, Site5 itd. Połowa z nich to ta sama usługa i firma tylko z inną nazwą... oczywiście wszystko "unlimited", full opcja, mega wypas, a przy check out okazuje się, że wypadałoby dokupić jeszcze to i tamto (cena wzrasta z $5-6 do $7-9 dolarów za miesiąc - yahoo $11). Pingi słabe - okolice 200ms, jakość usług i wydajność serwerów/łącz nieznana i jest jeszcze jedno WIELKIE "ale" - Terms of Service:

# You agree that HostMonster.Com may, under certain circumstances and without prior notice, immediately terminate your account and access to the Service.

# HostMonster.Com reserves the right to refuse service to anyone for any reason.

chyba jakieś jaja sobie robią. Oczywiście "pewne okoliczności" nie są nigdzie określone, a ten drugi punkt, to już w ogóle jest jakieś nieporozumienie! ciekawe czy też w dowolnym czasie...

 

Zapytuję więc, czy ktoś poleci jakiś sprawdzony, niedrogi host (niekoniecznie w USA, ale koniecznie niedrogi :)), z możliwością obsługi kilku stron (domen), wysokim lub nieograniczonym transferem, mailem, pakietem podstawowych narzędzi (PHP, MySQL, SSL, statystyki, najlepiej shell) i przede wszystkim dobrą wydajnością serwer/łącze i 99% czasu :) chyba nie wymagam za dużo? :D przyznam szczerze, że mam w domu swój własny IDEALNY serwer, kosztuje mnie zaledwie (około) 18zł miesięcznie, "ale" - łącze... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry hosting w USA, poważnie pytasz? ;) Z tego całego fast foodu najlepiej sprawdzało się godaddy. Generalnie nie licz na zbyt wiele na serwerze dzielonym, w tego typie usługi bardzo często w regulaminach znajdują się zapisy takie, jakie przytoczyłeś i to nie jest nic nadzwyczajnego - po prostu muszą się bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...