Skocz do zawartości

KDE 3.2 ostrzeżenie


polo57

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie udało się z kilku powodów.

 

1.Nie przygotowałem odpowiednio środowiska;

 

2.Za wcześnie wywaliłem środowisko graficzne w trybie tekstowym itd...;

 

3.Problemy z kompilacją a co za tym idzie wyjaśnienie na razie sobie dlaczego tak się dzieje i czego brakuje, a jeśli brakuje to dlaczego i co zrobić aby problem ten nie wystąpił podczas kompilacji.

 

4.Różne źródła opisują sposób kompilacji,ale to niestety nie jest wszystko.

Ja pragnąłbym,aby mój Skrypt robił od podstaw wszystko, a nie pokazywał co jeszcze trzeba zainstalować aby ruszyło /myślę,że się ze mną zgadzacie /.Niestety wiadomo,że każdy ma u siebie różną kaszankę w systemie/.

 

Mogę tylko podpowiedzieć,że można będzie wykorzystać skrypt do innych wersji KDE w każdej chwili,zmieniając tylko nazwy katalogów.

 

Skrypt jest prosty,ale wydaje mi się,że zrobi swoje - jednak przed jego uruchomieniem / niestety /,trzeba będzie wykonać parę prostych czynności,które będą dokładnie wytłumaczone i każdy / nawet laik - poradzi sobie/.

 

I Panowie ,którzy są doświadczeni w zawodzie nie będą mieć do mnie pretensji,że przynudzam za dużo.

 

Wiem jednak jakie jest życie i naprawdę mało jest wiadomości i pomocy dla całkowitych laików,którzy chcieliby rozpocząć przygodę z Linuxem.

 

Nie sypię tu banałów,ponieważ piszę tutaj o sobie - bo,żeby coś zajarzyć to trzeba spędzić naprawdę dużo czasu w dane Dystrybucji aby rozpocząć zabawę.

 

Ten post jest niestety pisany po Windą2000,dlatego,że testuję mój skrypt a naprawdę nie mogłem się doczekać poczytania na Forum - w trybie tekstowym internet mi nie odpowiada / niestety naleciałości windy /.

 

Jednak Panowie dzisiaj chciałem zaznaczyć i skopiować teks,to nie użyłem ctrl-c ctrl-v a zaznaczyłem i środkowy klawisz. Czyli nabieram właściwych nawyków.

 

 

ps.Znowu się rozgaduję

 

Pozdrawiam Szacowną Grupę.

 

Chciałbym jednak się dowiedzieć kto jest Moderatorem.

Admina nie bo On zawsze jest anonimowy i chciałbym zaproponować aby /znowu wiem,że to nie ten Dział/aby jak to bywa przed pytaniem dodać REQ - jest o wiele jaśniej,bo przyznam się,że zaczynam się gubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Polo57 był napisał

 

"I Panowie ,którzy są doświadczeni w zawodzie nie będą mieć do mnie pretensji,że przynudzam za dużo.

Wiem jednak jakie jest życie i naprawdę mało jest wiadomości i pomocy dla całkowitych laików,którzy chcieliby rozpocząć przygodę z Linuxem.

Nie sypię tu banałów,ponieważ piszę tutaj o sobie - bo,żeby coś zajarzyć to trzeba spędzić naprawdę dużo czasu w dane Dystrybucji aby rozpocząć zabawę."

 

Hmmm dużo treści, mało konkretów, ale ważne że masz zapał i się rozwijasz. Myślę, że nie ma potrzeby wyjaśniać na forum że się uczysz. Każdy zaawansowany user też się uczył i doskonale to rozumie. :)

 

"Ten post jest niestety pisany po Windą2000"

 

Zdrajca i jeszcze się reklamuje :lol:

 

"Chciałbym jednak się dowiedzieć kto jest Moderatorem."

 

Odpowiedz jest prosta - ja :lol:

 

"Admina nie...."

 

No to ładnie, Admin jak to przeczytał to się rozpłakał i poszedeł do domu. :wink:

 

pozdrawiam, Jerzy

 

PS. Co chcesz wiedzieć o Moderatorze lub Adminie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Wiem po prostu,że Grupa ta ma przed sobą przyszłość / bo ja to czuję /.- a Ty masz nosa

 

Dzięki,że się wreszcie ujawniłeś.

 

Jest dla mnie zaszczytem wymienić choćby 1 posta.

 

Piszę pod windą 200 ,bo moja córka studiująca tego potrzebuję - i c co ja moę zrobić ?.

 

Nie reklamukj żadnej windy, bo mi się żygać chce nawet mówiąc o niej / a mam duże i niemiłe doświadczenia jeśli chodzi o licencje Microsoftu.

 

Fakt,że ukończyłem parę kursów Tej Firmy i mam pracę będąc już na emeryturze, nie oznacza,że kocham ją do boleści.

 

Jeśli chodzi o błędy - to wiadomo - jsteśmy dorośli i czasami Goście w domu są nudni - i wychodząc niby do kibla czytam na Grupie,bo nie mogę się doczekać kiedy wyjdą /czasem tak niestety jest /.

 

Jeżeli chodzi o błędy a w moim przypadku to rzecz mało spotykana - to niestety czasem się zdarza - ale nigdy błedy typu łóżźćęą itd.

 

Owszem czasem interpunkcja i tzw. przejęzyczenia.

 

Poza tym pisałem,że jestem po dużych drinkach.

 

Cieszę się jednak,że wreszcie odezwał się Administrator,których zawsz i wszędzie bardzo szanuję bo sam nim jestem / a może byłem ,bo teraz niestety jestem na emeryturze - ale robotę mam/

 

 

Pozdrawiam

 

ps.Panowie w tej branży zawsze można znaleźć pracę tylko z doświadczenia podstawą jest CV ?????- tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z linuxem zaczęła się jakiś miesiąc temu i jestem zauroczony tym środowiskiem - chyba będę musiał pomyśleć nad Kylixem/odpowiednikiem Delphi w środowisku linuxowym,ale to później/.

 

 

Proponuję od razu zająć się KDevelop, Anjuta lub coś w tym stylu.

Moim Bardzo Skromnym Zdaniem Kylix im nie wyszedł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję od razu zająć się KDevelop, Anjuta lub coś w tym stylu.

Moim Bardzo Skromnym Zdaniem Kylix im nie wyszedł.

Pozdrawiam

Huh, Mariusz mnie uprzedzil (pewnie dlatego, ze przez jakas chwilke sie tutaj nie pojawialem ;) )

Ale pozwole sobie potwierdzic slowa Mariusza kierujac je do Polo57 - KDevelop !! Naprawde moim zdaniem bardzo udane srodowisko programistyczne :) Debugger tez jakis taki fajny jest ;)

 

A jak juz przy programowaniu jestesmy - nie ma ktos namiarow na jakis kurs Prologa w jezyku polskim (www lub e-ksiazka)? Bo udalo mi sie znalezc tylko po niemiecku, a tego jezyka to ja zupelnie nie rozumiem ;)

 

Pozdrawiam, Doriath

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo57 a powiedz mi (bo się nie doczytałem) czy Ty robisz upgrade czy install tego słynnego KDE ???

 

(bo jak wiesz to duża różnica ;) )

 

 

PS. Czy są na tym forum ludzie którzy nie używają KDE ? :roll:

(poza mną oczywista :mrgreen:)

 

Oczywiście...ja używam GNOME ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście...ja używam GNOME ;)

pozdrawiam

No to mamy juz 2 zboczencow.. ;)

 

Pozdrawiam, Doriath

 

dwóch ??!! :shock:

 

jak widzę ich jest dużo więcej ....

 

a tylko dwóch, a nie -teraz trzech normalnych .... :roll:

 

;) 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście...ja używam GNOME ;)

pozdrawiam

No to mamy juz 2 zboczencow.. ;)

 

Pozdrawiam, Doriath

 

dwóch ??!! :shock:

 

jak widzę ich jest dużo więcej ....

 

a tylko dwóch, a nie -teraz trzech normalnych .... :roll:

 

;) 8) :mrgreen:

 

W koncu ktos potwierdzil, ze uzytkownicy GNOME sa normalnymi ludzmi ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie jest malo wiarygodne, gdyz dokonane zostalo przez.. uzytkownika Gnome'a :P

A kazdy normalny czlowiek wie, ze nie jestescie normalnymi ludzmi tylko normalnymi gnomami :P hehe

 

Pozdrawiam, Doriath

 

:shock: ludzie egzorcysta egzorcysta egzorcysta...... (...)

potrzebny ...

... albo po chłopie ...

 

8)

 

PS ---> http://www.fedora.pl/pl/forum/viewtopic.php?t=257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie, Marcyr pomocy wzywa.. ale dlaczego mowi o sobie w 3 osobie? To pewnie jeden z objawow gnomiej choroby ;)

 

Marcyr - sposob w jaki skonstruowales odpowiedzi w tej ankiecie jest wstretny :)

 

Pozdrawiam, Doriath

 

i po chłopie .... a nie mówiłem ? :mrgeen:

 

ciągłe maniaki, gorączka.....długo już na (_linuxie_ → Linuksie) ORT nie posiedzi ;)

przykre - taki młody ..... :(

 

 

8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...