Skocz do zawartości

Problem Z Instalacyjną Płytą Dvd Fedora 9 I386


Przemulala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pobrałem obraz płyty instalacyjnej DVD systemu Fedora 9 dla procesorów 32-bitowych (i386). Płyta została nagrana, sprawdzona pod kątem odczytu błędów - wszystko jest OK.

Udało mi się zainstalować z niej system, jednak jako że ustalona przeze mnie wcześniej konfiguracja nie odpowiadała mi, postanowiłem zrobić to ponownie. Niestety, kiedy po wybraniu pakietów system sprawdza zależności, po pewnym czasie ukazuje mi się komunikat - "Błędna płyta. Proszę włożyć płytę Fedora 1".

Jak to? Przecież poprzednio wszystko działało? O co chodzi? Jak mogę poradzić sobie z tym problemem?

Czekam na odpowiedzi!

 

Przemulala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest niedopracowane z instalatorem F9. Kilka razy już natknąłem się na taki problem. Jakbyś zamiast zakładać wątek przeszukał wcześniej forum, to pewnie byś coś znalazł.

A w skrócie to zainstaluj tak jak się daje a potem dokonfiguruj tak jak chcesz/lubisz. A jeszcze lepsza opcja poczekaj miesiąc i będzie już F10, która sądząc po wersjach beta zapowiada się znacznie lepiej od nieudanej - moim zdaniem - wersji 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w takim razie w opcji instalacji programów zaznaczyć opcję "Dostosuj później" i wszystko powinno być OK? I czy znaczy to, że po instalacji będę wybierał oprogramowanie tak jak podczas instalacji przy opcji "Dostosuj teraz" czy będę po prostu korzystał z opcji Dodaj/Usuń w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...