Skocz do zawartości

Fedora Core 3


shoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak myslicie, jak to bedzie gdy za pare dni wyjdzie FC3? Pamietam te sama sytlacje z FC2. Przykladowo sama FC2 mnie troche zniechecila (na krotko) bo przez nia musialem dysk wymieniac (!?). Na poczatku denerwujaca tez sytlacja z nVidia... Teraz kompa przygotowalem na sciagniecie obrazow z neta i do zainstalowania Fedorki. Osoboscie nie wiem wiele, na temat tego jaka bedzie 3 edycja Fedory, moze wie ktos cos ciekawego?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No to i ja dorzuce swoje trzy grosze

Instalke przeprowadziłem dzisiaj i wszystko ładnie pieknie nie powiem i po polsku oczywiscie - generalnie ok (oczywiscie fc3 test3)

Jak do tej pory tylko jedna rzecz mnie zirytowałai to baaardzo a mianowicie chciałem dodac "Narzedzia programistyczne GNOME" więc klikam K ustawienia systemowe dodaj usun aplikacje i co ?? 30 razy (około) zmieniałem płyty a to chciał cd1 a to cd2 a to cd3 a to znów cd2 i tak wkółko w końcu udało się ale czemu trzeba tyle razyczy te wszystkie pakiety rzeczywiscie są tak porozrzucane ??

 

pozdro:

wookash_x

 

p.s. ale ogólnie jak do tej pory (5h) jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Jak to, są będy w tłumaczeniu?!?

Przeciez tlumaczyli to tylko ludzie.. a tacy popelniaja bledy.. [ a wydaje mi sie ze jest to spowodowane, strasznym speedem zwiazanym z wydaniem oficjalnej jak najszybciej, i na szybkosci tlumacza ;/ ]

nie martw sie FC4 nie bedzie miala ortografow, a FC11 stylistycznych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...