Skocz do zawartości

Niemożność Przewijania Muzyki


menth0l

Rekomendowane odpowiedzi

Tak BTW jak zmienić domyślny engine dźwięku pod LXDE?

Engine odtwrzający zależy chyba od programu. Rhythmbox i Exalie używaja tych samych silników a u mnie problem przewijania jest tylko w Rhythmboxie. W Audacious też nie było problemów, ale program miał u mnie problemy ze stabilnością przy wrzuceniu większej ilości utworów i przy każdej zmianie utworu zmieniała się głośność :blink:

 

foobar dziala przez wine :) sam uzywalem chwile ^^ i nawet malo zuzywa zasobow :)

Kiedyś, jeszcze na F9 odpalałem foobara na wine i progs się dziwnie zachowywał jakby go troche lagowało tzn muzykę odtwarzał poprawnie ale sam interfejs się przycinał. Jak będę miał troche wolnego to spróbuje uruchomić na F11. Foobar miał jedną fajną funkcje (raczej przez wine nie będzie działa). Można było skopiować utwór bezpośrednio z programu i przenieść w dowolne miejsce na dysku (np odtwarzacz mp3) Ułatwiało to szybkie skopiowanie muzyki która była umieszczona w różnych katalogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audacious też nie było problemów, ale program miał u mnie problemy ze stabilnością przy wrzuceniu większej ilości utworów i przy każdej zmianie utworu zmieniała się głośność :blink:

 

Jeżeli są jakieś problemy to trzeba uruchamiać program z konsoli i sprawdzić czego chce a nie poddawać się i zmieniać odtwarzacz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są jakieś problemy to trzeba uruchamiać program z konsoli i sprawdzić czego chce a nie poddawać się i zmieniać odtwarzacz :)

Tzn Audacious srednio mi przypadl, nie bardzo lubie winampo podobne odtwarzacze. Rhythmboxa zmienilem na Exaile, w sumie bardoz podobne programy i w Exailu wszystko dziala (przewijanie, odtwarza flac, mpc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...