Skocz do zawartości

Niestabilność Po Updacie


MC'

Rekomendowane odpowiedzi

no jak starszyzna tak pogrywa, to ja wracam do rewolucji językowej

Że jak? Jaka starszyzna? Co prawda jestem już za stary, by umierać młodo (mam przeca jeno 26 wiosen), ale do starszyzny to mi jeszcze daleko ;) Ba! Nawet siwego włosa nie mam hehe.

 

daf słusznie wykoncypował, że był to mój psikus. Taka gra słowem czyniona w celu zaskoczenia uważnego czytelnika :-)

 

Żeby jednak zbytnio nie odchodzić od meritum nadmienię tylko, że niedługo wrzucę nowe kadu z włączonymi nowymi modułami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gajownik

Mówiąc starszyzna na forum mam na myśli: ilość postów, czas rozwoju od formy embrionalnej, poprzez jajo aż do opierzonego osobnika osłaniającego stado przed północnym wiatrem.

 

"wykoncypował" - pretekst numer dwa!

 

niedługo wrzucę nowe kadu z włączonymi nowymi modułami.

to ja poproszę jeszcze alternatywny zestaw emotikonek załączyć jeśli masz, czarne pingwinki są takie nie czytelne. Mam jakiś wybrakowany zestaw Tango, chętnie zobaczyłbym nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko nadmienię, że zainstalowałem to nową wersję kadu i mi nie pokazuje ikonki w panelu gnome.

Chodzi o ikonkę w zasobniku systemowym? Na nowym koncie użytkownika też to się pojawia? Rodzice mają jeszcze F-9 z Gnome i tam to działa bez problemu. Masz włączony w zarządcy modułów odpowiedni moduł dokujący?

 

to ja poproszę jeszcze alternatywny zestaw emotikonek załączyć jeśli masz, czarne pingwinki są takie nie czytelne. Mam jakiś wybrakowany zestaw Tango, chętnie zobaczyłbym nowe.

Postaram się też coś tam z tym podziałać, bo ktoś już mnie o to męczył na forum kadu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ikonkę w zasobniku systemowym? Na nowym koncie użytkownika też to się pojawia? Rodzice mają jeszcze F-9 z Gnome i tam to działa bez problemu. Masz włączony w zarządcy modułów odpowiedni moduł dokujący?

Pozdrawiam.

Przejrzałem dokładnie listę modułów i po włączeniu qt4_docking ikona w zasobniku się pojawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...